Aktuálne informácie o koronavíruse

Naša dostupnosť

Zdravie našich zamestnancov a našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Vzhľadom na súčastnú situáciu a v snahe znížiť riziko nakazenia sa koronavírusom pracuje časť našich zamestancov z domu a časť zostáva pracovať priamo z kancelárie. Naďalej pracujeme v štandardnom čase: pondelok – piatok, od 7:30 do 17:00. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte

Telefon: 037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931
E-Mail: service@kaiserkraft.sk
Chat:
www.kaiserkraft.sk

Doprava a dodanie

Momentálne neevidujeme žiadne meškanie našich dodávok a tovar dodávame v potvrdenom termíne. S dodávateľmi a dopravcami sme v každodennom kontakte, takže pokiaľ by prišlo k posunu termínu dodania Vašej objednávky, budeme Vás ihneď informovať.

Ak na Vašej strane existujú prekážky alebo obmedzenia ohľadom dodania, dajte nám vedieť čo najskôr.

Z dôvodu zvýšeného záujmu o tovar z oblasti hygieny a sanity sa snažíme aktualizovať stav skladových zásob a termíny dodania čo najčastejšie.

Značenie a zahradenie

Urobte dodržiavanie bezpečného odstupu jednoduchým: využite značkovacie a zahradzovacie produkty z nášho sortimentu. Zabezpečte ochranu proti kašľaniu, kýchaniu alebo smrkaniu rovnako ako využite ochranné steny v miestnostiach pre väčšiu bezpečnosť proti šíreniu vírusov.

Produkty pre hygienu

Pri realizáciu nového pravidla "Bude to čistejšie ako čisté" vám pomôžu Tie správne hygienické a čistiace produkty. Rovnako dôležité pre minimalizáciu nebezpečenstva infekcie sú produkty ako smetné koše s nášľapným alebo senzorickým otváraním a tiež čističky vzduchu.

Produkty pre home office

Správne ergonomické vybavenie pre home office zabezpečí, že vaši kolegovia nepocítia žiadne bolesti chrbta. A s tými správnymi produktami pre organizáciu a poriadok bude každý zamestnanec pracovať efektívne aj z domu.

Back-to-Business info-portál

Po dlhotýždňovom lockdowne sa budú podniky a obchody postupne otvárať. Politici a vedci nemajú rovnaký názor na to, ako dlho sa musí počítať s dôsledkami koronavírusu. Pre vás ako podnikateľa je však jedna vec absolútne jasná: Ekonomika musí ísť ďalej!

Na našom novom info portále nájdete všetky odporúčania k prevencii proti koranavírusu vo všetkých firemných oblastiach.

Malý program prevencie

Malý program prevencie

Radi by sme vám priniesli prehľad preventívnych opatrení pomocou nášho „preventívneho programu“: 10 najdôležitejších hygienických tipov. Môže to do značnej miery znížiť každodenné riziká.

Informácie o koronavíruse wt$

#ZostaňteZdraví

Je čas kedy by sme chceli vyjadriť veľké ĎAKUJEM zamestnancom KAISER+KRAFT vo všetkých 18-tich krajinách: pre ich nasadenie a podporu v týchto turbulentných časoch. Ďakujeme za to, že vydávate každý deň zo seba to najlepšie pre našu firmu a našich zákazníkov. Ste tu, keď potrebujeme vašu pozitívnu energiu. Tvrdo pracujete a robíte všetko pre ľudí, keď vás práve teraz potrebujú.