Firemné vybavenie pre všetkých, ktorí očakávajú viac

Fitnes vybavenie pracoviska

Podľa čoho poznáte dobré pracovisko? Je toho viac, než by ste čakali – viac zdravého pohybu, času na seba samého počas dňa a tiež väčšia odvaha implementovať novinky… ako je napríklad firemný fitnes.

Koniec koncov, cvičiť možno kdekoľvek – so správnym vybavením pre perfektné vyváženie práce a zdravia. Prejavte svojim zamestnancom rešpekt, aký si zaslúžia – nadštandardnými produktami.

Fitnes prístroje na prácu za pracovným stolom

Aktívne nohy zaistia aktívnu myseľ

Najaktuálnejšia téma: produkty na prácu z domu pre perfektný komfort pri práci

Vynovte svoju domácu kanceláriu: svoje vybavenie si môžete zostaviť individuálne tak, aby ste perfektne využili aj tie najmenšie priestory. Prirodzene sme nezabudli ani na potrebu pohybu počas práce z domu.

Horúce novinky pre firemné priestory

Začítajte sa do našich nápadov riešení, vďaka ktorým bude práca vo firemných priestoroch ešte príjemnejšia, efektívnejšia a modernejšia. Stavte na riešenie, vďaka ktorým bude každá miestnosť vo firme pripravená na prácu zajtrajška.

Firemné fitcentrum priamo na pracovisku

Firmy už zistili, aké výhody so sebou prináša firemný fitnes ako pevná súčasť zdravotných benefitov. Medzi najnovšie trendy dokonca patrí zriadenie fitcentra priamo na pracovisku. Ako také firemné fitness môže vyzerať zistíte tu.

Recept na spokojnosť v práci: majte radi to, čo robíte.

Radi Vám poradíme v otázkach vybavenia pracoviska, ktoré je súčasťou Vášho každodenného života. S novými produktami pre všetkých, ktorí očakávajú viac.

Zaistíte tak, že budú Vaši zamestnanci radi chodiť do práce, a ešte radšej zostanú u Vás radi zostanú.