Firemné vybavenie pre všetkých, ktorí očakávajú viac

Produkty pre firemné priestory

Podľa čoho poznáte dobré pracovisko? Je toho viac, než by ste čakali – viac zdravého pohybu, času na seba samého počas dňa a tiež väčšia odvaha implementovať novinky… ako je napríklad firemný fitnes.

Koniec koncov, cvičiť možno kdekoľvek – so správnym vybavením pre perfektné vyváženie práce a zdravia. Prejavte svojim zamestnancom rešpekt, aký si zaslúžia – nadštandardnými produktami.

Vonkajšie vybavenie a relaxačný nábytok

Prísun čerstvého vzduchu skvalitňuje prestávky

Vybavenie pre komunikáciu v open space kanceláriách

Viac spolupatričnosti aj kľudu počas dňa

Kancelárske vybavenie pre prácu za písacím stolom

Viac voľnosti a nezávislosti

Novinka: Fitnes vybavenie pracoviska

Základom úspešnej firmy je zdravá a kreatívna myseľ. Naše fitnes vybavenie postaví zo stoličky každého, čím sa zvýši výkon a sústredenosť Vášho tímu. A to ako vo firme, tak aj doma.

Najaktuálnejšia téma: produkty na prácu z domu pre perfektný komfort pri práci

Vynovte svoju domácu kanceláriu: svoje vybavenie si môžete zostaviť individuálne tak, aby ste perfektne využili aj tie najmenšie priestory. Prirodzene sme nezabudli ani na potrebu pohybu počas práce z domu.

Exteriér je nový interiér

Kancelária pod širiým nebom má množstvo výhod: prečo teda nenaštartovať produktivitu a prácu si na niekoľko hodín nepresunúť von? Je jedno, či ide o strešnú terasu alebo vnútorné nádvorie, každý priestor na čerstvom vzduchu poskytuje množstvo možností. Spísali sme najlepšie rady, ako si kanceláriu zariadiť v exteriéri.

Recept na spokojnosť v práci: majte radi to, čo robíte.

Radi Vám poradíme v otázkach vybavenia pracoviska, ktoré je súčasťou Vášho každodenného života. S novými produktami pre všetkých, ktorí očakávajú viac.

Zaistíte tak, že budú Vaši zamestnanci radi chodiť do práce, a ešte radšej zostanú u Vás radi zostanú.