Firemné vybavenie pre všetkých, ktorí očakávajú viac

produkty pre komfortné pracovisko u Vás doma

Podľa čoho poznáte dobré pracovisko? Je toho viac, než by ste čakali – viac zdravého pohybu, času na seba samého počas dňa a tiež väčšia odvaha implementovať novinky… ako je napríklad firemný fitnes.

Koniec koncov, cvičiť možno kdekoľvek – so správnym vybavením pre perfektné vyváženie práce a zdravia. Prejavte svojim zamestnancom rešpekt, aký si zaslúžia – nadštandardnými produktami.

Moderné a ergonomické riešenia sedenia

Pre silnejšiu chrbticu a pevné držanie tela

Dynamické riešenia na prácu v sede aj stoji

Pre lepšiu stabilitu a telesný pocit

Novinka: Fitnes vybavenie pracoviska

Základom úspešnej firmy je zdravá a kreatívna myseľ. Naše fitnes vybavenie postaví zo stoličky každého, čím sa zvýši výkon a sústredenosť Vášho tímu. A to ako vo firme, tak aj doma.

Horúce novinky pre firemné priestory

Začítajte sa do našich nápadov riešení, vďaka ktorým bude práca vo firemných priestoroch ešte príjemnejšia, efektívnejšia a modernejšia. Stavte na riešenie, vďaka ktorým bude každá miestnosť vo firme pripravená na prácu zajtrajška.

5 tipov na lepší pocit pri práci z domu

Práca mimo kancelárie už dávno nie je iba prechodným riešením. Práca z domu sa medzičasom stala skutočnou alternatívou klasického firemného pracoviska. Preto je najvyšší čas sa doma dobre zariadiť a vytvoriť si rutinu, ktoré prácu spríjemnia. Viac sa dozviete v našich 5 tipoch na lepší pocit pri práci z domu.

Recept na spokojnosť v práci: majte radi to, čo robíte.

Radi Vám poradíme v otázkach vybavenia pracoviska, ktoré je súčasťou Vášho každodenného života. S novými produktami pre všetkých, ktorí očakávajú viac.

Zaistíte tak, že budú Vaši zamestnanci radi chodiť do práce, a ešte radšej zostanú u Vás radi zostanú.