037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Vlastnosti materiálu
Typ produktu
Materiál
Farba
 

Čistiace príslušenstvo

A teraz zatočíme s prachom a špinou! A keď sa minie príslušenstvo na čistenie, žiaden problém – postaráme sa o univerzálne zásobovanie, ponúkame Vám však aj špeciálne príslušenstvo a originálne náhradné diely priamo od výrobcov.
Našli sme 139 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 139 artikel/-e/-ov
Čistiace príslušenstvo
Zvoľte si vhodné čistiace príslušenstvo pre Váš podnik. Príslušenstvo od KAISER+KRAFT je často univerzálne použiteľné a vhodné pre čistiace zariadenia rôznych výrobcov. V sortimente však nájdete, samozrejme, aj špeciálne príslušenstvo a originálne náhradné diely viazané na konkrétnych výrobcov. Nehrá žiadnu rolu, či treba objednať príslušenstvo pre malé podniky alebo pre potreby vo veľkých firmách. KAISER+KRAFT ponúka zodpovedajúce expedičné jednotky ako pre veľkých odberateľov, tak aj pre menšie samostatné objednávky. Platí to pre čistiace utierky, rovnako ako pre vedrá akéhokoľvek druhu. Sortiment zahŕňa aj čistiace štetce, ako aj okrúhle kefy.

Optimálne príslušenstvo na rôzne účely použitia
Čistiace príslušenstvo sa dá cielene zvoliť na konkrétne účely použitia. Aby boli skutočne splnené požiadavky hygieny, odporúča sa v závislosti od účelu použiť jednorazové utierky, alebo príslušenstvo na viacnásobné použitie. Či používate chemické čistiace prostriedky, biologicky odbúrateľné alebo iné prostriedky na čistenie, pri výbere je potrebné dbať aj na vhodné príslušenstvo. Ak potrebujete zabezpečiť novú výbavu a skompletizovanie čistiacich vozíkov, nájdete u KAISER+KRAFT voliteľné čistiace príslušenstvo, ako sú napr. lisy na mopy alebo košíky na pomôcky. Aj v prípade, ak sa niektorá jednotlivá časť zlomila, možno takýmto spôsobom vozík znovu dokonale sfunkčniť. V sortimente spoločnosti KAISER+KRAFT nájdete tiež vrecia na odpadky v správnych veľkostiach. Je jedno, či na prvú výbavu, na dodatočnú náhradu čistiaceho príslušenstva: kvalitné produkty predstavujú dlhodobú investíciu do hygieny a zdravia. Všetky jednotlivé produkty môžete objednať s dodávkou na miesto určenia (prepravné náklady hradí dodávateľ).

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov