037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Čerpané množstvo
Tlak
 

Vysokotlakové čističe

Vysokým tlakom proti nečistote! Vysokotlakové čistiace zariadenia nájdu aj ten najmenší kúsok špiny: Či na podlahe, v kútoch alebo škárach, na strojoch alebo konštrukčných dieloch. Vďaka špeciálnym dýzam si takmer samé nečistoty nájdu cestu k dýze.
Našli sme 9 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
814,80
bez DPH
679,-
s DPH
886,80
bez DPH
739,-
s DPH
2.868,-
bez DPH
2.390,-
s DPH
526,80
bez DPH
439,-
s DPH
4.740,-
bez DPH
3.950,-
s DPH
4.860,-
bez DPH
4.050,-
Kaercher - Parný čistič SG 4/4 *EU
d x š x v 475 x 320 x 275 mm
s DPH
1.710,-
bez DPH
1.425,-
s DPH
1.314,-
bez DPH
1.095,-
s DPH
1.494,-
bez DPH
1.245,-
Rady pre nákup tovaru v kategórii Vysokotlakové čističe
Našli sme 9 artikel/-e/-ov
Vysokotlakové čističe
Vysokotlakové čističe majú vysokú výkonnosť. V segmente profesionálnych čistiacich zariadení sa nachádza celý rad vysokovýkonných produktov. Vysokotlakové čističe slúžia v mnohých firemných priestoroch predovšetkým na čistenie podlahy. Oblasti použitia sú však rôznorodé a jednotlivé zariadenia sa vďaka rôznym výkonovým charakteristikám dajú prispôsobiť vlastnej potrebe. Jedným z rozhodujúcich komponentov z hľadiska dobrého čistiaceho výkonu je tlak vody. Rozlišujeme medzi vysokotlakovými čističmi na príležitostné a na profesionálne používanie. Na príležitostné čistiace práce v rôznych oblastiach je ideálnym zariadením nastaviteľný vysokotlakový čistič od firmy Kärcher. S týmto zariadením sa vyhnete poškodeniu citlivejších povrchov. Prípojky na bežné záhradné hadice umožňujú flexibilné použitie vysokotlakového čističa takmer kdekoľvek. Na pravidelné čistiace práce v profesionálnom sektore sú v ponuke vysokotlakové čističe s výkonom do 200 bar tlaku. Tieto profesionálne zariadenia umožňujú jednoduché čistenie strojov, konštrukčných dielov, prevádzkových plôch a podláh. Systémy s rotačnou dýzou uvoľňujú aj odolné nečistoty v priemyselných oblastiach. Vysokotlakové čističe pracujúce s horúcou vodou zohrejú vodu pomocou naftového horáka a disponujú veľkým zásobníkom na čistiaci prostriedok. Tieto vysokotlakové čističe sa často používajú aj na čistenie kamiónov. Dodatočnou výbavou týchto zariadení sú špeciálne dýzy s rôznym nastavením uhla a systémy proti skrúcaniu, ak uvedieme len niektoré.

Ergonomická práca so systémom Easy-Press na prácu bez únavy
Veľkou výhodou profesionálnych čistiacich zariadení je Easy-Press systém. Špeciálne pištole redukujú príznaky únavy pri dlhšom používaní a umožňujú ergonomickú prácu s vynaložením minimálnej námahy. Tieto čistiace zariadenia ponúkajú okrem toho ďalší rad užitočných možností nastavenia, ktoré variujú v závislosti od konkrétneho modelu. KAISER+KRAFT Vám ponúka pre Vašu firmu profesionálne čistiace zariadenia maximálnej kvality od rôznych dodávateľov.
Porovnanie produktov