037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Batéria
Čistenie filtra
Hodinový výkon
Netto čistiaca plocha max.
Objem
Oblasť použitia
Odsávanie prachu
Pohon zametacích valcov
Šírka
Technické vybavenie zametacieho stroja
Zametacia šírka
 

Zametacie stroje

Zametacie stroje. Alebo evolúcia metly. Kde predtým vládla čistá mužská sila, dnes nastupuje ľahkosť: Ergonomické zametacie stroje čistia dôkladne, účinne a vynikajú ľahkým chodom.
Našli sme 16 artikel/-e/-ov
| | |
Zametací stroj
s 1 bočnou metlou, motorové
s DPH
1.314,-
bez DPH
1.095,-
EUROKRAFT - Zametací stroj
s 2 bočnou metlou, manuálne
s DPH
358,80
bez DPH
299,-
Zametací stroj
zametací systém Turbo
s DPH
562,80
bez DPH
469,-
Zametací stroj
zametací systém Turbo s jednostranným bočnými kolieskami
s DPH
838,80
bez DPH
699,-
Zametací stroj
zametací systém Turbo s mimoriadne širokou zametacou plochou
s DPH
1.030,80
bez DPH
859,-
Zametací stroj
zametací systém Turbo, prevádzka na batérie
s DPH
od 1.290,-
bez DPH
od 1.075,-
s DPH
334,80
bez DPH
279,-
s DPH
790,80
bez DPH
659,-
s DPH
4.860,-
bez DPH
4.050,-
Zametací stroj
s jednovalcovou zametacou lopatou, motorickou
s DPH
1.614,-
bez DPH
1.345,-
Zametací stroj
so systémom tandemových valcov, manuálne
s DPH
718,80
bez DPH
599,-
s DPH
838,80
bez DPH
699,-
Zametací stroj
s jednovalcovou zametacou lopatou, manuálny
s DPH
658,80
bez DPH
549,-
Zametací stroj
so systémom tandemových valcov, motorickým
s DPH
1.674,-
bez DPH
1.395,-
Zametací stroj
s 1 bočnou metlou, manuálne
s DPH
154,80
bez DPH
129,-
s DPH
586,80
bez DPH
489,-
Našli sme 16 artikel/-e/-ov
Zametacie stroje
Čistiace zariadenia ako sú zametacie stroje a vysokotlakové čističe umožňujú profesionálne čistenie vo všetkých oblastiach firmy a šetria čas. Flexibilné a ergonomické zametacie stroje zametajú dôkladne a efektívne bez zvyškov a vyžadujú len vynaloženie minimálnej sily. Preto sú vhodné predovšetkým do priestorov, ktoré vyžadujú často sa opakujúce cykly čistenia. Veľké dvory a dlhé uličky v skladoch vymetiete rýchlo a bez námahy. Čo sa týka veľkosti a výbavy, zametacie stroje si môžete vybrať podľa Vašej oblasti použitia. Všetky modely majú minimálne jednu, často dve bočné metly z vysokoodolného nylonu, ktoré uľahčujú zametanie v kútoch a aj v nich sa postarajú o dokonalú čistotu. Okrem toho sú k dispozícii rôzne zametacie šírky, aby ste mohli rýchlo a odborne vyčistiť úzke chodby aj veľké plochy. Čo sa týka technického vyhotovenia, v závislosti od modelu existujú rozdiely medzi jednotlivými čistiacimi prístrojmi. Väčšie vysokovýkonné stroje fungujú ako takzvané zametacie stroje s odsávaním a sú vybavené systémom tandemových valcov. Čistia spoľahlivo všetky podlahové krytiny a disponujú jazdným pohonom pre samočinný pohyb. Menšie modely ako sú ručné zametacie stroje sú prevádzkované výlučne manuálne majú motorický pohon zametacích valcov a elektrické odsávanie prachu. Všetky vyhotovenia sú však, nezávisle od svojej výbavy, vhodné na odstraňovanie mokrej a suchej nečistoty, prachu, piesku či pilín. Veľké zametacie stroje bez problémov zachytia aj hrubšie odpady, ako trebárs plechovky od nápojov.

Profesionálne čistenie pre interiéry aj exteriéry
Veľkou výhodou zametacích strojov je, že ich môžete použiť vo vonkajších aj vnútorných priestoroch. Tieto zariadenia sú flexibilné, ľahkochodné a počas prevádzky pomerne nehlučné. Pre vonkajšie priestory sú okrem toho k dispozícii aj zametacie stroje s benzínovým motorom a dokonca zariadenia, na ktorých môžete počas zametania sedieť. Zametacie stroje predstavujú pre každý podnik efektívnu a pre zamestnancov priateľskú alternatívu voči metlám a lopatkám. Na konci dlhého pracovného dňa je ešte dôležitou úlohou upratanie pracoviska. So zametacím strojom sa popadané odpadky rýchlo pozbierajú a zlikvidujú – a nemusíte sa pritom zohýbať, zametať a stierať. Využite silné a výkonné stroje od KAISER+KRAFT na perfektnú čistotu vo Vašom podniku.
Porovnanie produktov