Ako dopravný prostriedok budúcnosti sú nákladné elektrické bicykle nesporným trendom. Určite nie až takým coolovým, akým je motorka, na ktorej jazdí Dennis Hopper vo filme Bezstarostná jazda. Avšak rovnako ako motorka v roku 1969, elektrický bicykel predstavuje životný štýl našej doby. A naznačuje nám, ako zostať e-mobilní aj v budúcnosti.

Nákladný bicykel

Stále viac firiem a spoločností v súčasnej dobe objavuje výhody dopravných a nákladných bicyklov. Dôvody sú jednoduché: lacnejšia kúpa, nižšie náklady na údržbu a skladovanie, menej parkovacieho miesta, lepšia podpora zdravia vďaka väčšiemu pohybu na pracovisku, ako aj priaznivá bilancia CO2. A samozrejme, jazda na bicykli je aj zábavná.

S takýmto prístupom budeme radi vzorom – a ukážeme Vám náš „E-CARGO Easy Rider“ z roku 2021 s certifikátom SGS a TÜV.

Silná trojkolka

S transportným boxom.
Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO ze$

Naloženie s užitočným zaťažením až do 80 kg

Skutočný ťahúň, ktorý jednoducho a bezpečne prepraví materiál, zariadenia a iné tovary. Motor zadného kolesa, presnejšie povedané motor náboja kolesa, pomáha pri rozjazde a jazde dopredu do rýchlosti 25 km/h. To je výhodné obzvlášť vtedy, ak sa približujete k hranici zaťaženia 80 kg.

Mimochodom, takéto motory s priamym rotorom takisto umožňujú spätné získavanie energie zvyšujúce dojazd (rekuperácia) a pritom šetria mechanické brzdy.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Veľký, zatvorený prepravný box

Box s objemom 300 litrov je umiestnený na prednej časti bicykla medzi oboma prednými kolesami a vďaka elektronickej podpore sa ľahko ovláda aj s naloženým nákladom.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Nízky nástup

Nastupovanie a zostupovanie je mimoriadne komfortné vďaka nízkemu nástupu. Model má veľkosť nisex pre osoby s výškou 1,57 m až 1,98 m.

0% e-misia. 100% e-mobilita. 1000% e-mócia.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Získajte všetky produktové informácie k nákladnému elektrickému bicyklu E-Cargo PRO v našom v internetovom obchode a presvedčte sa, že investovať do budúcnosti e-mobility sa naozaj oplatí.

A teraz poďme ďalej – plne nabití e-mobilitou

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Tri kolesá pre vyššiu stabilitu

Vďaka konštrukcii s tromi kolesami zostáva E-Cargo aj počas státia a v zákrutách vyvážený a stabilný. Aj bezpečné parkovanie a odstavenie je vďaka 3 kolesám mimoriadne jednoduché.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Akumulátor: lítium-iónová technológia

Akumulátor nášho nákladného bicykla má kapacitu 374 Wh, ktorá spravidla umožňuje dojazd 40 až 60 km. Akumulátor samotný je zabudovaný pod nosičom batožiny, čo okrem iného umožňuje komfortné nízke nastupovanie a opticky sa výnimočne integruje do dizajnu.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Extra pevné spice

Robustné spracovanie spicov je práve pri nákladných bicykloch jedným z najdôležitejších kritérií, pretože musia odolať aj vyšším zaťaženiam.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Vysokokvalitná parkovacia brzda

Parkovacia brzda zabraňuje samovoľnému pohybu a je absolútnou nevyhnutnosťou pri nákladných bicykloch. Takto je zabezpečená tiež väčšia celková hmotnosť, preto sa Cargobike môže odstaviť aj na stúpajúcom teréne.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Kvalitné súčiastky a iné výhody

Značkové pneumatiky Schwalbe s dlhou životnosťou, disky Weinmann, Shimano Nexus 7-stupňová reťazová prevodovka. Zámok rámu ABUS a výškovo nastaviteľné riadidlá. Tlmiče riadenia sú plynovo odpružené, a tým sa postarajú o lepší komfort jazdy. A … nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO je certifikovaný podľa SGS a TÜV.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Povolená celková hmotnosť

Celková nosnosť nášho bicykla je 120 kg, max. Hmotnosť nákladu 80 kg.

Presedlajte hneď teraz.

Pozitívny vedľajší efekt?

Comeback nákladných bicyklov podporuje mestskú mobilitu a naše zdravie: Používatelia nákladných bicyklov sa šikovne vyhýbajú možným dopravným zápcham – vznikajúcim už aj z dôvodu, že autobusy a vlaky sú momentálne kvôli platným nariadeniam o výnimočnom stave k dispozícii len obmedzene. Taktiež minimalizujú riziko nakazenia. Môžete na nich jazdiť bez dodatočného vodičského preukazu a v niektorých krajinách sú dokonca finančne podporované.

S firemnými bicyklami a nákladnými bicyklami optimalizujete navyše ekologickú bilanciu, dožičíte zamestnancom viac pohybu a zlepšíte podnikovú logistiku bez akýchkoľvek emisií. Sú ideálne na použitie v areáli podniku, na kratšie jazdy kuriérov alebo prepravovaní ľahších materiálov remeselníkov.

Firemné bicykle.

Na ťažké aj ľahké náklady.

Zaujíma Vás táto téma?

Môžete si o nej prečítať viac.

Zostavili sme pre Vás podrobný informačný materiál a radi Vám odporučíme aj vhodné produkty z nášho sortimentu.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO wt$

Čas na od-ľahčenie

Či už ide o nákladný bicykel, nákladný elektrický bicykel alebo elektrickú kolobežku, klasický bicykel má už dlhšie väčších, modernejších a predovšetkým podstatne silnejších konkurentov.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO ler

Nákladné bicykle využívané v podniku

Budúcnosť mobility už dávnejšie nepatrí len autám. Nákladné bicykle sú stále obľúbenejšie a etablujú sa práve v súkromnej, ako aj v obchodnej sfére ako stále obľúbenejšia alternatíva na prepravu nákladu z bodu A do bodu B.

Už ste počuli o laboratóriu KK?

Nové inovačné laboratórium KAISER+KRAFT – na všetko, čo nás posúva ďalej. Tu pracujeme na nápadoch, produktoch a inováciách. Pretože čo Vám poskytujeme, má byť nielen dobré, ale ešte lepšie. V konečnom dôsledku by mali výsledky našej práce nielen perfektne fungovať, ale tiež prinášať radosť. Pretože len potom sú presne tým, po čom ste vždy túžili.

Jednoducho sa rozhliadnite a zoznámte sa aj s pani K – priamym prepojením do KK inovačného laboratória. Na všetko, čo potrebujete, aby ste boli dnes a zajtra perfektne vybavení.

Nákladný elektrický bicykel E-Cargo PRO mg$

Na sedadlo, hotovo, vpred!

Stabilné, rýchle, obratné, dvojkolesové alebo trojkolesové? Áno alebo nie E-CargoBike? Do areálu podniku alebo na kratšie jazdy kuriérov? Je veľa možností, ako sa vydať na cestu v ústrety budúcnosti. Dovoľte nám, aby sme spoločne s Vami našli najlepšie riešenie.