Projekty a referencie

Ak pomôžeš ty mne, pomôžem aj ja tebe

Nová lokalita, nové kancelárie: Na jeseň 2014 sa poskytovateľ služieb v textilnom odvetví, spoločnosť CWS-boco so sídlom vo Wiesbadene-Nordenstadte, presťahovala do nových priestorov. Oddelenie predaja získalo 1 800 m² moderných, ergonomicky upravených pracovísk a spoločenských priestorov – všetky koordinované, projektované a zrealizované s podporou spoločnosti kaiserkraft.

CWS-boco ler

V regionálnom sídle Wiesbaden pôsobila firma CWS-boco vyše 40 rokov v mestskej štvrti Schierstein. Avšak kapacita tamojšej práčovne dosiahla pri množstve 15 000 kusov pracovného oblečenia denne svoj kapacitný limit – jednoducho, bolo potrebné viac miesta!

Aby bola možná ďalšia expanzia, padlo rozhodnutie presťahovať sa do nových priestorov v Nordenstadte, kde je momentálne zamestnaných približne 200 zamestnancov a kde sa v ultramodernej prevádzke práčovne vyperie denne až 20 000 kusov textílií.

Aj oddelenie predaja sa presťahovalo do týchto nových priestorov. A práve tu sa do hry dostal kaiserkraft, pretože pri projektovaní a realizovaní nových kancelárskych plôch pre oddelenie predaja obidve spoločnosti opäť úzko spolupracovali. kaiserkraft sa prejavil ako dôveryhodný partner už pri sťahovaní sa do priestorov firmy CWS-boco v Neusse.

A ako sa dá skoordinovať kompletne nová úprava vyše 1 800 m² veľkej kancelárskej plochy, s kanceláriami, priestormi na rokovanie a závodnou jedálňou? Len vďaka rozsiahlej analýze, dôkladnému manažmentu projektu a vďaka vzájomnému zladeniu množstva termínov. Celkovo bolo potrebné zariadiť 49 kancelárskych pracovísk, pri ktorých sa dôraz kládol na ergonómiu: Všetky tieto pracoviská sú vybavené modernými elektronicky výškovo prestaviteľnými písacími stolmi na prácu v stoji. K profesionálnemu zariadeniu kancelárie patria aj skrine, postranné skrinky a všetko ostatné.

CWS-boco ler
CWS-boco ler

Náročné bolo aj samotné dodanie priamo na miesto: Všetok nábytok bol pomocou mobilného výťahu dopravovaný zvonku cez jednotlivé okná na rozľahlé poschodie, na ktorom sa nachádzajú kancelárie – majstrovský výkon z hľadiska logistiky.

Námaha sa vyplatila – z viacerých hľadísk. Nielen Michael Barbian, regionálny prevádzkový manažér CWS-boco Deutschland, sa teší: „Vďaka rozsiahlemu poradenstvu zo strany spoločnosti kaiserkraft, od prvého kroku až dodnes, máme teraz k dispozícii kancelárske priestory, ktoré nám optimálne vyhovujú.“ Aj rýchla realizácia projektu dokazuje dobrú spoluprácu medzi zákazníkmi, spoločnosťou kaiserkraft a dodávateľmi. Práve deväť mesiacov uplynulo od štartovacieho výstrelu v decembri 2013 po montáž na konci augusta 2014. V tomto prípade to skutočne možno považovať za rekord!

CWS-boco ler
CWS-boco ler
CWS-boco ler

Dávkovače mydla, rohožky na zachytávanie nečistôt, textilné služby, servis ...

CWS-boco Deutschland so sídlom v Dreieichu patrí k popredným poskytovateľom inovačných riešení v oblasti hygieny práčovní a textilných servisných služieb. Táto spoločnosť zamestnáva v Nemecku okolo 3500 zamestnancov, na celom svete je ich približne 7500. Globálne dosiahla spoločnosť v roku 2014 obrat vo výške 751 miliónov eur.

CWS-boco 261

Kontakt

Ak potrebujete naplánovať projekt, radi Vám pomôžeme. Naši odborníci Vám poradia a kompetentne podporia.