Back to Business

BACK TO BUSINESS

Čo všetko musíte teraz vedieť o organizácii vašej obchodnej prevádzky.

Po dlhotýždňovom lockdowne sa budú podniky a obchody postupne otvárať. Politici a vedci nemajú rovnaký názor na to, ako dlho sa musí počítať s dôsledkami koronavírusu. Pre vás ako podnikateľa je však jedna vec absolútne jasná: Ekonomika musí ísť ďalej!

Spoločne lepšie: Dobre pripravení do biznisu a silní proti koronavírusu!

My v spoločnosti KAISER+KRAFT chceme vás a váš tím podporiť pri bezpečnom otváraní vašej firmy, aby ste aj naďalej dlhodobo zostali úspešní. Pozrite si aktuálne informácie a odporúčania ohľadne nového koronavírusu SARS-CoV-2, aby ste účinne chránili seba, svojich zamestnancov a svojich zákazníkov.

 

Zhrnuli sme pre vašu firmu najdôležitejšie opatrenia pre prácu v súlade so všetkými hygienickými štandardmi. Všetky informácie s praktickým kontrolným zoznamom nájdete v každej sekcii na stiahnutie.

MÁME VŠETKO, CO TERAZ POTREBUJETE

ĎALŠIE POMOCNÉ INFORMÁCIE O MANIPULÁCII S SARS-CoV-2

PROGRAM PREVENCIE TLAČE

Na každodenné použitie doma, v domácej kancelárii, vo výrobe alebo v kancelárii na mieste sa stále počíta: Pokračujte v premýšľaní a predvídaní.

Radi by sme vám to uľahčili pri tlači pomocou nášho „preventívneho programu“: 10 najdôležitejších hygienických tipov. To môže do značnej miery znížiť každodenné riziká.

ĎAKUJEME VÁM! #STAYHEALTHY

Je čas kedy by sme chceli vyjadriť veľké ĎAKUJEM zamestnancom KAISER + KRAFT vo všetkých 18-tich krajinách: pre ich nasadenie a podporu v týchto turbulentných časoch. Ďakujeme za to, že vydávate každý deň zo seba to najlepšie pre našu firmu a našich zákazníkov. Ste tu, keď potrebujeme vašu pozitívnu energiu. Tvrdo pracujete a robíte všetko pre ľudí, keď vás práve teraz potrebujú.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte nás na čísle 037 – 65 23 633. Alebo nám pošlite e-mail na adresu service@kaiserkraft.sk.