Posledná aktualizácia: 20.03.2020, 12:38 Uhr

AKTUÁLNE INFORMÁCIE O KORONAVÍRUSE

NAŠA DOSTUPNOSŤ

Zdravie našich zamestnancov a našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Vzhľadom na súčastnú situáciu a v snahe znížiť riziko nakazenia sa koronavírusom pracuje časť našich zamestancov z domu a časť zostáva pracovať priamo z kancelárie.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na telefónnych číslach: 037 652 36 33 alebo 0905 693 931, prípadne mailom service@kaiserkraft.sk

 

Naďalej pracujeme v štandardnom čase: pondelok – piatok, od 7:30 do 17:00.

Telefon: 0800 205 800 

E-Mail: service@kaiserkraft.at

DOPRAVA A DODANIE

Momentálne neevidujeme žiadne meškanie našich dodávok a tovar dodávame v potvrdenom termíne. S dodávateľmi a dopravcami sme v každodennom kontakte, takže pokiaľ by prišlo k posunu termínu dodania Vašej objednávky, budeme Vás ihneď informovať.

 

Ak na Vašej strane existujú prekážky alebo obmedzenia ohľadom dodania, dajte nám vedieť čo najskôr.

 

Z dôvodu zvýšeného záujmu o tovar z oblasti hygieny a sanity sa snažíme aktualizovať stav skladových zásob a termíny dodania čo najčastejšie.

HYGIENICKÝ SORTIMENT

Ochranné masky, ochranné odevy a dezinfekčné prostriedky sú stále nedostatkovým tovarom. Kvôli bezpečnosti našich zákazníkov nepríjmame ponuky od žiadnych neoverených dodávateľov.

 

V našom hygienickom sortimente nájdete výrobky, ktoré Vám pomôžu bojovať proti vírusom a baktériám. Odborníci odporúčajú používať napríklad iba odpadkové koše s pedálom alebo senzorom na otváranie. Čističky vzduchu zas významne prispievajú k zníženiu koncentrácie vírusov a baktérií vo vzduchu v miestnosti.

HOME OFFICE SORTIMENT

V záujem zdravia nás všetkých by sme mali udržiavať osobný kontakt čo najmenej. To je dôvod, prečo je dnes mnoho kancelárií prázdnych a veľa ľudí pracuje z domu.   Preto je dôležité ergonomické a kvalitné vybavenie Vašej domácej kancelárie. Správna stolička alebo stôl, rovnako ako aj pomôcky, ktoré urobia Vašu prácu z domu pohodlnou. Tak aby Vás večer nebolel chrbát a tým by sa stala práca z domu bolestivou.