Späť
Produktový poradca Prevádzka

Súpravy náradia

Aby bolo všetko dokonalé

Na dosiahnutie tohto cieľa potrebujeme dobrého remeselníka. Keď však remeselník triafa klinec po hlavičke kliešťami, je jednoznačné, že mu chýba správne náradie. Bez neho ani práca toho najlepšieho profesionála nebude príliš efektívna. Každý remeselník má preto svoju osobnú súpravu náradia vždy poruke – či už vo vlastnej taške, v priečinku alebo na dielenskom stole alebo vo vozíku na náradie. Len skutočne dobré náradie môže vyhovieť v zaťažkávajúcej skúške, ktorej ho profesionálny remeselník denne vystavuje.

Pre takýchto profesionálov, akým ste aj Vy, máme v našej ponuke súpravy náradia, ktoré sa dajú použiť na akýkoľvek účel. Možno potrebujete len súpravu otvorených kľúčov na doplnenie svojho náradia, alebo potrebujete úplne novú súpravu na uloženie do vložky z mäkkej peny. Či na dielenský stôl alebo do vozíka na náradie, my pre Vás máme vždy vhodné súpravy náradia. Dodávame Vám výlučne produkty s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu od výrobcov Vigor a Carolus – druhé značkové výrobky spoločností Hazet, resp. Gedore.

Teraz ste na rade Vy: Nech je všetko tak, ako má byť!

Súpravy náradia wt$

Súpravy samostatného náradia

V prípade, ak potrebujete nové, resp. ďalšie náradie do Vašich vozíkov na náradie, debničiek alebo skriniek na náradie, ste správne pri našich súpravách samostatného náradia. Tu nepotrebujete viac premýšľať – stačí zvoliť si súpravu a hotovo. Pre každú takúto súpravu sú vopred zvolené najdôležitejšie druhy náradia tak, aby zodpovedali požiadavkám praxe.

Súpravy náradia vo vložke z penového materiálu (Shadowboards)

Výhody vložky z penového materiálu sú zrejmé: Okamžite si všimnete, keď niečo chýba. A okrem toho je náradie bezpečne uskladnené. Naše vložky z penového materiálu sú presne prispôsobené rozmerom zásuviek mnohých vozíkov na náradie, dielenských stolov a zásuvkových skríň z nášho sortimentu. Vložky s náradím Carolus okrem toho umožňujú prispôsobiť šírku a hĺbku jednoducho a rýchlo na požadovaný rozmer (minimálne rozmery š x h 485 x 345 mm) pomocou rezacieho noža.

Do vozíkov na náradie sa hodia nasledovné súpravy náradia s vložkou z penového materiálu:

Pre dielenské stoly sú vhodné tieto vložky na náradie: