KERN – Refraktometer, digitálny pre priemysel

KERN
Čís.: 474569 49
KERN – Refraktometer, digitálny, pre priemysel, s automatickým rozpoznaním teploty
Cena / ks (bez DPH)
469,- €

Opis produktu
Presné, univerzálne digitálne ručne refraktometre nevyžadujúce údržbu. Vďaka svojej praktickej konštrukcii sú vhodné na pohodlné a rýchle každodenné používanie. Vyznačujú sa svojou jednoduchou manipuláciou a robustnosťou, sú chránené podľa medzinárodnej triedy ochrany IP65 a po použití sa dajú opláchnuť pod tečúcou vodou. Veľký a jasne čitateľný farebný displej TFT umožňuje používateľovi vždy bezpečné stanovenie meranej hodnoty. Veľký výber modelov s buď jednoduchými alebo viacnásobnými meracími stupnicami umožňujú použitie v mnohých oblastiach aplikácie. Optimalizovaný softvér prístroja umožňuje výstup nameraných hodnôt v rôznych meracích stupniciach. Integrovaná automatická kompenzácia teploty (ATC) umožňuje jednoduchý a rýchly spôsob práce, pretože nie je potrebné žiadne manuálne prepočítavanie výsledku merania. Vďaka továrenskej kalibrácii refraktometra je zabezpečená možnosť okamžitého použitia a presné meranie vašich vzoriek.

Tento model je obzvlášť vhodný na meranie a stanovenie kvapalného aditíva AdBlue, koncentrácií glykolov (etylén: EG a propylén: PG), akumulátorovej kvapaliny (BF), močoviny (urea) a meranie bodu tuhnutia kvapaliny do ostrekovačov (CW). Okrem toho je tento model vhodný na meranie systémov tepelnej výmeny.
Rozsah dodávky obsahuje: úložný kufrík, kalibračný roztok, 2 batérie AAA, pipetu, skrutkovač, kožené puzdro, handru na čistenie.
Technické údaje
Oblasť použitiapriemysel
StupniceEG (etylénglykol)
PG (propylénglykol)
CW (meranie bodu tuhnutia kvapaliny do ostrekovačov)
BF (kvapalina akumulátora)
Rozsah merania–50 – 0 °C (EG)
–50 – 0 °C (PG)
–40 – 0 °C (CW)
1,0 – 1,5 kg/l (BF)
Presnosť0,5 °C (EG)
0,5 °C (PG)
0,5 °C (CW)
0,01 kg/l (BF)
Delenie0,1 °C (EG)
0,1 °C (PG)
0,1 °C (CW)
0,01 kg/l (BF)
Vlastnosťautomatická kompenzácia teploty
Výška38 mm
Šírka133 mm
Hĺbka65 mm
Dodávkačiastočne rozobraté
Hmotnosť0.21 kg
KERN