037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Hĺbka
Materiál
Nosnosť
Pracovná výška
Pre veľkosť suda
Šírka
Výška
Objem
 

Čističe malých dielov

Čističe malých dielov sú veľmi dôležité na odmastenie a čistenie dielov stroja, nielen v priemyselných výrobných strediskách. Aj v dielňach a dodávateľských prevádzkach sa musia pri čistení malých dielov dodržiavať špeciálne smernice. Príslušne vybavenie nájdete u nás.
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
| | |
Výhodná cena
Úsporný zvlhčovač
oceľový plech, žltá
s DPH
od 74,40
bez DPH
od 62,-
Postrekovacia nádoba
oceľový plech, žltá
s DPH
78,-
bez DPH
65,-
Postrekovacia nádoba
ušľachtilá oceľ
s DPH
179,88
bez DPH
149,90
Úsporný zvlhčovač
ušľachtilá oceľ
s DPH
od 213,-
bez DPH
od 177,50
JUSTRITE - Úsporný navlhčovač
oceľový plech, pozinkovaný a lakovaný
s DPH
od 116,28
bez DPH
od 96,90
s DPH
77,04
bez DPH
64,20
JUSTRITE - Navlhčovacia nádoba
oceľový plech, pozinkovaný a lakovaný
s DPH
od 71,04
bez DPH
od 59,20
s DPH
1.198,80
bez DPH
999,-
s DPH
2.022,-
bez DPH
1.685,-
Čistiaca ponorná nádrž
v x š x h 850 x 700 x 600 mm
s DPH
879,60
bez DPH
733,-
BIO-čistiaci stôl
KOMPAKT, pracovná výška 950 mm
s DPH
1.890,-
bez DPH
1.575,-
BIO-čistiaci stôl
KOMFORT, s vekom a ovládacím panelom Soft-Touch
s DPH
2.934,-
bez DPH
2.445,-
BIO-čistiaci stôl
DUO, s ovládacím panelom Soft-Touch
s DPH
3.588,-
bez DPH
2.990,-
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
Čističe malých dielov – efektívne odmastenie a čistenie
Čističe malých dielov sú potrebné na čistenie a odmasťovanie dôležitých častí strojov a obrobkov. Výrobcovia a subdodávatelia musia pri obrobkoch dbať na to, aby boli splnené určité požiadavky, čo sa týka čistenia jednotlivých dielov. Firmy z automobilovej branže, v oblasti strojárenstva a iných priemyselných prevádzkach a dielňach sú povinné dodržiavať pri čistení malých dielov všeobecné smernice. Prístroje, stroje a vozidlá musia spĺňať stále tesnejšie tolerancie. Toto vedie k vyššej potrebe čistoty, pretože už aj najmenšie nečistoty môžu spôsobiť výpadky. Predovšetkým firmy, v ktorých sú pracoviská na prácu s nebezpečnými látkami, musia dbať na optimálnu manipuláciu s nebezpečnými látkami a na maximálnu čistotu, aby vedeli zaručiť bezpečnosť zamestnancov a životného prostredia. Čističe malých dielov sú preto dôležitými pracovnými pomôckami v priemyselnej oblasti. V tejto online predajni nájdete na každú potrebu vhodné čističe, ktoré Vám zabezpečia odmastenie dielov a ich dôkladné očistenie.

Vysokokvalitné čističe malých dielov na optimálne čistenie
Správne čističe malých dielov tu ponúkame online pre mnohé oblasti priemyselného spracovania. V závislosti od potreby sú správnou voľbou záchytné vane, úsporné zvlhčovače (pozri tento úsporný zvlhčovač so zabudovanou klapkou proti šíreniu plameňa) alebo čistiace stoly. Na čistenie malých dielov sú často potrebné špeciálne štetce. Tieto štetce majú hadicovú prípojku a podľa želania jemné alebo hrubé štetiny. Na úsporné bezpečné vlhčenie handier rozpúšťadlami sú účelným riešením praktické úsporné zvlhčovače. Profesionálne čističe malých dielov sú v ponuke ako priestorovo úsporné mobilné čističe alebo ako veľké stojanové zariadenia. Stojanové zariadenia umožňujú vďaka vysokej nosnosti a mechanickej zaťažiteľnosti profesionálne čistenie a odstraňovanie mastnoty aj na veľmi veľkých dielcoch. Mobilné čističe malých dielov sú pojazdné na princípe rudly, a preto flexibilne použiteľné. Čistenie dielov sa preto dá optimálne integrovať do plynulého pracovného procesu a vykonávať priamo na mieste bez toho, aby bolo potrebné vykonať cestu k čistiacemu zariadeniu. Čističe malých dielov z odolnej ušľachtilej ocele poskytujú vysokú odolnosť voči agresívnym rozpúšťadlám. Ekonomickým a environmentálnym variantom čističov malých dielov sú čistiace stoly BIO. Tieto sa dajú pohodlne obsluhovať vďaka ergonomickej konštrukcii a umožňujú optimálne čistenie pri maximálnej energetickej úspornosti.
Porovnanie produktov