037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Dĺžka
Materiál
 

Drapáky na odpadky, zberné nádoby

Pomocou uchytávacích klieští a zberných zariadení zatočíte s odpadom. Používanie uchopovačov a nabodávačov zaručuje: žiadne zohýbanie, žiadne uchopenie a žiadne nepríjemné pachy priamo pod nosom.
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
35,52
bez DPH
29,60
Zariadenie na zbieranie odpadu
uchopovač, s plastovým nástrekom
s DPH
77,04
bez DPH
64,20
Zariadenie na zbieranie odpadu
uchopovač, s plastovým nástrekom
s DPH
od 75,24
bez DPH
od 62,70
Zariadenie na zbieranie odpadu
uchopovač s oceľovými hrotmi
s DPH
od 77,04
bez DPH
od 64,20
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
Drapáky na odpadky a zberné náradia na vytvorenie čistého prostredia
Drapáky na odpadky a zberné náradia sú dôležitým nástrojom pre našich anjelov v oranžovom. Starajú sa o čisté prostredie, pekné parky a trávniky uprostred mesta a upratané priestory pred verejnými budovami a firmami. Zberné náradia a drapáky na odpadky slúžia na hygienické odstraňovanie odpadkov. Rozsypané zvyšky odpadu sa bezpečne pozbierajú zo zeme, zamestnanci sa nemusia zohýbať a okrem toho sa nedostávajú do priameho kontaktu s odpadkami. Zberné náradie takto celkovo prispieva k zlepšeniu kvality práce. Drapáky na odpadky šetria chrbát a najmä pri častejšom používaní citeľne odbremeňujú personál. Umožňujú časovo úsporne zabezpečiť čistotu v areáli závodu a zdroje pracovných síl zostávajú voľné na vykonávanie iných prác. V konkrétnom prípade sa môžete rozhodnúť použiť náradie s uchopovacím ramenom alebo náradím na priame napichovanie. Drapáky sa dodávajú s plastovými alebo kovovými uchopovačmi. Oceľové hroty umožňujú odstrániť a zozbierať aj najodolnejšie, či prilepené zvyšky odpadkov. Kovový hrot sa využije najmä pri čistení trávnatých plôch. Dĺžka zberného náradia sa pritom dá individuálne prispôsobiť. Drapáky odpadkov s dĺžkou kratšou ako 500 mm sú ideálne napríklad na vyprázdňovanie vedier na odpad a papierových košov.

Výber zberného náradia vhodného k nádobe na odpadky
Ak si k príslušného drapáku na odpadky zvolíte vhodné nádoby na odpad, môžete jednotlivé pracovné procesy vykonávať ešte cielenejšie. Dobrým riešením sú mobilné nádoby na odpad na kolieskach v rôznych veľkostiach alebo zberné nádoby na druhotné suroviny. Týmto spôsobom môžete odpad separovať hneď pri zbieraní. Ak je potrebné odpadky dlhšiu dobu dočasne uskladniť, sú dobrou alternatívou kontajnery na odpad s možnosťou uzamknutia. Dôležitá vec: nádobu na odpadky by ste si mali voliť v primeranom vyhotovení aj podľa toho, v akej výške sa nachádza plniaci otvor. Príliš vysoko umiestnený otvor môže byť prekážkou rovnako ako nádoby umiestnené príliš nízko. V našom internetovom obchode Vám ponúkame optimálnu výbavu pre obe riešenia, nádoby na odpad aj vrecia na odpadky, ako aj kvalitne vyhotovené drapáky na odpadky a zberné náradia. O celom sortimente sa môžete informovať priamo v online predajni.
Porovnanie produktov