037 – 65 23 633 
  Vytlačiť stranu
Kariéra u KAISER+KRAFT
 

NEPONÚKAME LEN PRVOTRIEDNE PRODUKTY. PONÚKAME AJ PRVOTRIEDNE PRACOVNÉ MIESTA!

Naša požiadavka je jasná: Aj do budúcnosti je našim cieľom zostať najlepším dodávateľom vybavenia firiem a presviedčať o našich kvalitách svojich zákazníkov, od najmenších firiem až po veľké renomované koncerny, prvotriednym servisom a vynikajúcimi výrobkami. A práve preto potrebujeme Vás!

 

Zaujíma Vás, čo pre nás chystá budúcnosť? Nás tiež! Staňte sa členom našej medzinárodnej rodiny a pracujte spolu s nami na nadchýnaní našich zákazníkov a ďalšom vývoji nášho obchodného modelu – aj v časoch výrazných zmien, akou je digitalizácia a pod.

 

Za našu skvelú históriu úspechu vďačíme našim angažovaným spolupracovníkom. Preto aj my ako zamestnávateľ ponúkame mnohé rôzne benefity. Sme súčasťou veľkého koncernu, pozostávajúceho z rôznych značiek a spoločností v celej Európe, ktoré sa všetky špecializujú na obchod s vybavením podniku pre rôzne firmy. Všetci spoločne patríme do akciovej spoločnosti TAKKT AG, celosvetovo vedúceho špecializovaného zásielkového predajcu B2B s ročným obratom vyše 1 mld. EUR.

 

Máte chuť byť súčasťou nášho tímu na našej ceste do budúcnosti? V tom prípade sa informujte o nás a o mnohých našich zaujímavých pracovných príležitostiach:

 

» https://openfortomorrow.com/

 

 

Momentálne nie je nič v ponuke, alebo nič vhodného pre Vás?
V tom prípade sa informujte tu o nás ako o zamestnávateľovi, alebo nám pošlite správu.

 

Zrastení s domovom
Prepojení so svetom
Spojení s budúcnosťou

Are you open for tomorrow?
We are: openfortomorrow.com

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov