037 – 65 23 633 
  Vytlačiť stranu

Dokonalý výkon pre Vás

Výkonné značky z nášho online sortimentu Vám ponúkajú nielen najvyššiu kvalitu, ale aj užitočné dodatočné ponuky. Môžete sa spoľahnúť na to, že ide výhradne o starostlivo vybrané výrobky s excelentnými spracovaním. Všetky produkty sa zameriavajú na požiadavky praxe a presviedčajú vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou.
 

Neskutočne šťastní s EUROKRAFT

EUROKRAFT nenecháva nesplnené žiadne želania a v súlade s mottom: „Mohlo by toho byť ešte trocha viac?“ ponúka možné servisné výkony ako špeciálne vyhotovenia, individuálny výber farieb a servis dodatočného dokupovania dielov. Pre celý sortiment navyše platí plná 10-ročná záruka.

 

Prémiové produkty – 10 rokov záruka Top kvalita – nami preverená Istota – záruka dodatočného nákupu 5 rokov Spoľahlivé – od vybraných dodávateľov Orientácia na zákazníka – individuálne vyhotovenia

EUROKRAFT môže byť aj v zelenej

EUROKRAFT ponúka navyše aj zelené produkty s ekologickou bilanciou. Bez príplatku dostanete výrobok Active Green aj v zelenej – RAL 6016.

 

Ochrana ekológie Používanie materiálov s ohľadom na ochranu prírodných zdrojov Použitie materiálov s ohľadom na ochranu prírodných zdrojov Recyklovateľný obal Každoročnú kontrolu prevádza TÜV Rheinland Bez dodatočných nákladov pre našich zákazníkov

 
 
 
 


 

S office akktiv ku 5-hviezdičkovej kancelárii

OFFICE AKKTIV spĺňa vysoké očakávania s ľahkosťou a 5-hviezdičkovým kancelárskym zariadením. Aj tu môžete dokupovať, čo sa Vám páči a spoľahnúť sa na 10-ročnú záruku.

 

Prémiové produkty – 10 rokov záruka Top kvalita – nami preverená Istota – záruka dodatočného nákupu 5 rokov Spoľahlivé – od vybraných dodávateľov Orientácia na zákazníka – individuálne vyhotovenia

QUIPO splní Vaše požiadavky

QUIPO je férová značka a okrem 5-ročnej záruky a dobrého pomeru ceny a výkonu ponúka aj vhodné riešenie na každú požiadavku.

 

 

Kvalitné produkty – 5 rokov záruka Spoľahlivé – od vybraných dodávateľov Vysoký výkon – vyhodná cena

Porovnanie produktov