037 – 65 23 633 
  Vytlačiť stranu

PLÁNOVANIE A PORADENSTVO

 

PLÁNOVACÍ SERVIS CAD

 

Mala by skriňa stáť pri stene alebo vedľa okna? Je tento regál príliš vysoký do skladu? A ako to vyzerá so zákonnými predpismi, dodržali sme ich? Nemusíte mať odpoveď na všetky tieto otázky, dôležité pre Vás je, aby ste mali partnera, na ktorého sa môžete obrátiť, ak neviete, ako ďalej pri zariaďovaní svojich pracovných priestorov: práve tu Vám pomôže bezplatný plánovací servis CAD KAISER+KRAFT :

 

Telefón: 037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931
Telefax: 037 - 65 23 632
E-mail: service@kaiserkraft.sk

 

Plánujte odteraz svoje nové kancelárske priestory, sociálne miestnosti a archívy s našimi expertmi. A síce profesionálne, s transparentnými nákladmi a vo formáte 3D. Naši skúsení špecialisti vyhotovia na základe Vami uvedených požiadaviek projekt a vizualizáciu Vašich firemných priestorov, pričom v každom prípade zohľadnia aj faktory špecifické pre dané činnosti, ako sú jednotlivé pracovné procesy, ergonomické a priestorové požiadavky. A aby ste boli schopní lepšie posúdiť, či Vašim predstavám viac zodpovedá návrh A alebo návrh B, poskytneme Vám naše návrhy aj v 3D formáte. Takto môžete v predstihu odhaliť prípadné nedostatky a vyhnúť sa im. Najprv Vám predložíme hotový projekt kancelárie na kontrolu, a až keď bude projekt schválený z Vašej strany, pustíme sa do práce, vypracujeme pre Vás podrobnú ponuku a po jej schválení začneme s dodávkou a montážou Vášho nového pracoviska.


 

PRIESTOROVÉ RIEŠENIA XXL + PROJEKČNÝ SERVIS

 

Halové kancelárie, sociálne miestnosti, ochranné mreže pre stroje? Môžete mať! Aj oceľové plošiny, žeriavové zariadenia, systémy deliacich stien alebo závorové systémy. Vieme pre Vás vyhotoviť dokonca celé sprchové zariadenia v modulovom kontajnerovom systéme.

 

Efektívne a bezpečné priestorové koncepty realizujeme pre Vás v akejkoľvek veľkosti a výške, v nových alebo v existujúcich budovách − a to dokonca aj počas renovačných prác, pri sťahovaní alebo rozširovaní priestorov. Nech už chcete využiť svoj existujúci priestor akýmkoľvek spôsobom, my Vám na to vytvoríme zodpovedajúcu miestnosť:

  • jedno- alebo dvojpodlažnú
  • pojazdnú alebo statickú
  • účelnú alebo reprezentatívnu
  • so zariadením alebo bez zariadenia: sanitárne zariadenia, skladové priestory, sociálne miestnosti, kancelárie
      

Naše priestorové riešenia sú pritom vždy šité na mieru, s kvalitnými systémovými komponentmi a inteligentnou štruktúrou. Vždy pritom plníme Vaše požiadavky na vysoko kvalitnú, udržateľnú a nákladovo efektívnu výstavbu. A pretože miestnosti sú vždy aj súčasťou architektúry, vývoj priestorových systémov KAISER+KRAFT je realizovaný vždy v súčinnosti s projektantmi a zákazníkmi, teda spolu s Vami. Mimochodom, aj priamo u Vás na mieste.    

 

Samozrejme pri projektoch vo veľkosti XXL preberáme aj celú realizáciu projektu − od požiadavky cez plánovanie a organizáciu až po dodávku tovaru, vyhotovenie a konečné prevzatie. Naši kvalifikovaní projektoví špecialisti sú Vám v prípade Vašich otázok radi k dispozícii radou aj konkrétnou pomocou.

 

PREDAJNÉ KANCELÁRIE NA PLNENIE ŽELANÍ ZÁKAZNÍKOV

 

Dokonalé projektové poradenstvo priamo na mieste vrátane plánovacieho a projekčného servisu CAD dostanete len u nás. Informujte sa podrobnejšie, radi Vám poradíme.

 

Kontaktujte predajnú kanceláriu vo Vašej blízkosti!

 

| Späť na stránku s prehľadom

Porovnanie produktov