Systémové rudly na vrecia

Skutočne potrebujete viaceré rudly na vrecia? Zaobstarajte si jednu, ktorá dokáže (takmer) všetko: So systémovými rudlami na vrecia od EUROKRAFTpro budete pripravení na každú prepravu.

V kategórii Systémové rudly na vrecia Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 302

Systémové rudly na vrecia od EUROKRAFTpro – prepravné zariadenia pre skutočných profesionálovPoužíva sa vaša rudla na vrecia častejšie ako raz za mesiac a prepravuje viac ako len prepravky s nápojmi na podnikovú oslavu? Tak si zaobstarajte model na vysoké nároky. Systémové rudly na vrecia od EUROKRAFTpro ponúkajú kvalitu bez kompromisov. Okrem toho sa dajú flexibilne prispôsobiť rôznym prepravám.Čo sú systémové rudly na vrecia a načo vám budú?Predstavte si, že si kúpite rudlu na vrecia a neskôr zistíte, že potrebujete väčšiu lopatu. Možno potrebujete dokonca lopatu na balíky alebo nosné ramená, aby ste mohli prepravovať stoličky. Pri bežnej rudle na vrecia máte potom len jednu možnosť: Kúpite si druhú.Pri systémových rudlách na vrecia od EUROKRAFTpro si kúpite namiesto toho len novú lopatu alebo nosné ramená. Pretože naše systémové rudly na vrecia sa zakladajú na modulárnom stavebnicovom princípe. V sekcii „Príslušenstvo/náhradné diely'' nájdete alternatívne lopaty, nosné ramená alebo novú súpravu kolies. S nimi svoju rudlu na vrecia ľahko upravíte.To znamená: So systémovou rudlou na vrecia od EUROKRAFTpro získate nielen jednu, ale hneď mnohé rôzne rudly naraz. Tým sa šetrí miesto, je to udržateľné a jednoducho enormne praktické.Čím sa ešte vyznačujú systémové rudly na vrecia od EUROKRAFTpro?Zatiaľ čo vy si ušetríte kúpu viacerých rudlí na vrecia, my pri našich systémových rudlách na vrecia nešetríme na ničom. Veď nakoniec, značka EUROKRAFTpro predstavuje skutočnú prémiovú kvalitu, produkty, na ktoré sa môžete aj pri intenzívnom používaní spoľahnúť. To znamená:  • Vysokokvalitné materiály

  • Vysoká nosnosť

  • Dlhá životnosť

  • Ergonomický dizajn na prácu šetriacu chrbát


V kaiserkraft sme tak presvedčení o kvalite našich rudlí na vrecia, že vám na ne poskytujeme veľkorysú záruku 10 rokov. Pritom nie je vôbec dôležité, či budú vaši zamestnanci prevážať prepravky s pivom, chladničky alebo časti motora.Ako postupovať pri kúpe systémovej rudly na vrecia?Systémovú rudlu na vrecia, ktorá bude optimálne vyhovovať vašim požiadavkám, získate v troch krokoch:  1. Vyberte si z viac ako 300 predkonfigurovaných modelov. Využite pritom možnosti filtrovania a vyhľadávajte napríklad podľa materiálu alebo rozmerov lopaty.

  2. Rozhodnite sa pre určitú vlastnosť podľa svojho výberu.

  3. Zaobstarajte si hneď alebo neskôr príslušenstvo na rôzne účely použitia, napríklad alternatívnu lopatu alebo ochranu kolies.


Máte ešte nejaké otázky? Uprednostňujete osobné poradenstvo? Nie je nič ľahšie. Prostredníctvom našej kontaktnej stránky sme tu pre vás kedykoľvek.