037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Formát premietacieho plátna
Šírka premietacej plochy
Výška premietacej plochy
 

Premietacie plátna

Toľko pozornosti sa dostane len máločomu: Premietacie plátna alebo premietacie steny nesmú chýbať v žiadnej kancelárii, pretože na ne budú pozerať všetci, keď budete mať Vašu nasledujúcu multimediálnu prezentáciu. Rozhodnite sa teda pre správny model, aby Vaša prezentácia dostala ten správny rámec. V našej ponuke máme okrem stacionárnych aj mobilné premietacie plátna.
Našli sme 7 artikel/-e/-ov
| | |
Stolová premietacia stena
formát premietacieho plátna 4:3
s DPH
od 202,80
bez DPH
od 169,-
Premietacie plátno so statívom
formát premietacieho plátna 1:1
s DPH
od 162,-
bez DPH
od 135,-
Premietacie plátno so statívom
formát premietacieho plátna 4:3
s DPH
od 238,80
bez DPH
od 199,-
s DPH
od 322,80
bez DPH
od 269,-
Premietacie plátno, stacionárne
formát premietacieho plátna 1:1
s DPH
od 142,80
bez DPH
od 119,-
Premietacie plátno, stacionárne
formát premietacieho plátna 4:3
s DPH
od 190,80
bez DPH
od 159,-
Premietacia stena, mobilná
formát premietacieho plátna 4:3
s DPH
od 802,80
bez DPH
od 669,-
Našli sme 7 artikel/-e/-ov
Plátna – všetko v prehľade pri prezentácii a prednášaní.
Kancelársky život bez premietacieho plátna? Už takmer nepredstaviteľné. Premietacie plátna alebo premietacie steny sa medzičasom používajú už takmer všade, či už je to na seminároch, mítingoch alebo pri videokonferenciách a prezentáciách. Spoločne sa moderuje, objasňuje, diskutuje, rokuje … a ak už pritom flipcharty alebo prednáškové steny ako podpora nepostačujú, napr. pri väčšom publiku, je potrebné obyčajné biele premietacie plátno pre projektor a spol. Či máte modernú, perfektne pripravené multimediálnu prezentáciu alebo chcete zorganizovať spontánny kreatívny brainstorming s fóliami, značkovačom na fólie a spätným projektorom: vďaka premietacej stene alebo premietaciemu plátnu je celkom jednoduché upriamiť pohľad všetkých na jedno miesto.

Nájdite si tu správne premietacie plátna pre projektor a spol.!
Ako je známe, podstata sa ukrýva v detailoch – a tak je tomu aj pri téme premietacie plátna, pretože v našom internetovom obchode si môžete vybrať z mnohých alternatív, od základného modelu až po profesionálny variant. Pritom je pre dosiahnutie optimálneho výsledku podstatné, aby ste rozhodli správne pre premietacie plátno pre projektor alebo pre premietaciu stenu. To najdôležitejšie: každá osoba z publika k a účastník Vášho seminára alebo Vašej porady by mal mať možnosť čo najdokonalejšie vidieť prezentované obsahy. Pre Vašu premietaciu stenu to v ideálnom prípade znamená: maximálny odraz, minimálne oslepovanie. V tejto súvislosti dbajte okrem používaného materiálu takisto bezpodmienečne aj na správnu veľkosť a vhodný formát, aby ste si z našich premietacích stien vybrali vhodný model na svoj účel použitia: Mala by mať Vaša premietacia stena stále miesto, alebo ju chcete používať úplne flexibilne na rôznych miestach? Tak či onak, v našom sortimente nájdete vhodné stacionárne, ako aj mobilné varianty. Posledne menované sa vyznačujú mimoriadne jednoduchou funkčnosťou, takže premietacie steny môžete jednoducho prepravovať a súčasne ich môžete takisto jednoducho postaviť. Ako vidíte: prezentovanie a moderovanie môže byť skutočne veľmi jednoduché – nájdite si teraz tu v internetovom obchode svoju novú premietaciu stenu alebo premietacie plátno pre Váš projektor!
Porovnanie produktov