037 – 65 23 633 

Pulty

Pulty do Vašich obchodných priestorov a profesionálnych priestorov recepcií. Ako určite viete … prvý dojem je obzvlášť dôležitý. Veľmi často sústredíte prvý pohľad na prijímací pult, ktorý je stredobodom vo vstupnom priestore a prvým miestom kontaktu pre zákazníkov alebo obchodných partnerov – v hoteli, lekárskej ordinácii alebo advokátskej kancelárii, v najrôznejších agentúrach.
Našli sme 0 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 0 artikel/-e/-ov
Pulty
Funkčné pulty pekných tvarov opticky zhodnocujú firemné priestory. Okrem toho ponúkajú možnosť, ako sa dá vytvoriť väčšia úžitková plocha na menšom priestore. Po doplnení elegantnými stoličkami a stolmi sa pulty stávajú pútačom pohľadov v každej kancelárii a vďaka efektívnym funkciám uľahčujú bezproblémové pracovné postupy. Špeciálne systémové pulty sú voliteľným riešením na zariadenie vstupného priestoru vo firmách alebo lekárskych ordináciách. Tieto vysokokvalitné pulty môžete, samozrejme, použiť aj na veľtrhoch, na gastronomické účely a na predajných plochách.

Účelové a štýlové
Pulty do Vašich firemných priestorov nájdete v tejto ponuke. Vybavte svoj prijímací priestor kvalitnými stolmi, stoličkami a pultami a vytvorte atraktívne prvé prijímacie miesto pre zákazníkov a klientov. V našom obchode nájdete pulty v rôznych vyhotoveniach, z kvalitných materiálov a s elegantným dizajnom, ktoré sa decentne prispôsobia aj Vašim pôvodným prvkom zariadenia. Flexibilná konštrukcia umožňuje jednoduché začlenenie do každého priestoru. Kancelária alebo lekárska ordinácia – užitočná modernizácia je teraz celkom jednoduchá: s atraktívnym sortimentom štýlových pultov, stoličiek a stolov od KAISER+KRAFT.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov