037 – 65 23 633 

Vitajte v produktovej oblasti Životné prostredie spoločnosti KAISER+KRAFT – nájdete tu produkty z oblasti čistenie, odpadové hospodárstvo a zaobchádzanie s nebezpečnými látkami. Profesionálne, účinne a bezpečne.

KK_sk_Header_LP_Umwelt.jpg

Odpad vzniká v každom podniku a často sa z hľadiska nákladov podceňuje. Zber a separovanie odpadov sa dá pritom výrazne zjednodušiť, keď je k dispozícii vhodné vybavenie. V kategórii vedrá na odpadky nájdete preto aj zberné vozíky na odpadky, uchytávacie kliešte, popolníky a vrecia na odpadky.

 

Na kategóriu vedrá na odpadky

Či pracujete s nebezpečnými látkami len príležitostne alebo každý deň: produkty tejto kategórie Vám pomôžu pri ochrane Vašich zamestnancov a životného prostredia. Či na skladovanie, stáčanie a zachytávanie nebezpečných látok alebo na manažment únikov, v kategórii manipulácia s nebezpečnými látkami nájdete vhodné produkty pre Váš podnik. 

 

Na kategóriu manipulácia s nebezpečnými látkami

Profesionálne náradie je základom na dôkladné čistenie Vášho podniku a Vašich pracovných zariadení: naše produkty z kategórie čistenie a potreba sanity ako vysokotlakové čističe, vysávače a čistiace vozíky sa nielen jednoducho používajú, ale sú aj ergonomické. Vybavenie dopĺňajú čističe malých dielov a omnoho viac – všetko, samozrejme, zladené podľa priemyselných potrieb.

 

Na kategóriu čistenie a potreba sanity

Viac informácií na tému Životné prostredie

Potrebujete tipy na manažment únikov? Na informačnej stránke Absorpčné prostriedky a produkty pre núdzové prípady úniku nájdete potrebné informácie. V našej bezplatnej Príručke nájdete mnoho tipov na prevenciu a na riešenie núdzových prípadov.

 

Okrem toho sme pre Vás zostavili mnoho nákupných poradcov – napríklad k absorpčným tkaninám.