037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Čalúnenie
Materiál sedadla
Vyhotovenie podstavca
Výška sedadla
 

Nábytok pre bistro

Elegantná klasika, ktorá z obyčajného baru vytvorí skutočný bar, z obyčajného bistra skutočné bistro, z jednoduchého sociálneho priestoru útulné miesto na stretávanie sa zamestnancov: barová stolička. Praktická možnosť na sedenie je ideálnou pre ľudí dneška. Na rýchle občerstvenie, na krátku diskusiu, obchodnú schôdzku pri pulte.
Našli sme 7 artikel/-e/-ov
| | |
Barová stolička
poťah z umelej kože
s DPH
113,88
bez DPH
94,90
s DPH
258,-
bez DPH
215,-
Novinka
Barová stolička EVORA
čalúnené, podstavec pochrómovaný
Cena na vyžiadanie
s DPH
od 202,80
bez DPH
od 169,-
Barová stolička v dizajne Z
s čalúnením hrúbky 100 mm
s DPH
117,48
bez DPH
97,90
Novinka
Barová stolička PP
výška sedadla 730 mm
Cena na vyžiadanie
Barová stolička s operadlom
plocha sedadla buk, podstavec pochrómovaný
s DPH
119,88
bez DPH
99,90
Našli sme 7 artikel/-e/-ov
Barové stoličky majú všestranné využitie
Bez barovej stoličky by bar nebol barom, krčma krčmou a salónik salónikom. Tento nábytok na sedenie je vítaný v každej oblasti gastronómie. Barová stolička patrí nepochybne k top produktom v gastronomickom sektore. Barová stolička však už dávno nie je len súčasťou vybavenia gastronomických prevádzok, pretože sa perfektne hodí ako predmet zariadenia do mnohých rôznorodých priestorov. Stoličky pre bistro môžeme, samozrejme, nájsť prevažne za pultmi, ale aj spoločenská miestnosť, jedáleň alebo malý oddychový priestor v rohu chodby môžu profitovať z priestorovo úspornej alternatívy „barovej stoličky''. Barové stoličky a barové stoly vytvárajú navyše uvoľnenejšiu atmosféru a napríklad priestoru na trávenie prestávok vo Vašom podniku dodajú pôsobivý voľnočasový štýl. Vďaka tomu si môžu zamestnanci rýchlejšie oddýchnuť a aj v zastrčených kútoch pohodlne posedieť. Neformálne vybavenie miestnosti barovými stoličkami je pre zamestnancov nielen útočiskom na oddych, ale aj alternatívou na prekonzultovanie tém týkajúcich sa práce.

Správny dizajn barových stoličiek
Barové stoličky by mali, samozrejme, zapadnúť do konkrétneho dizajnu spoločnosti (Corporate Design), predovšetkým vtedy, keď sa objednávajú vo veľkom štýle. Náš online sortiment barových stoličiek Vám preto ponúka barové stoličky v elegantnom dizajne, ktoré sa s bukovým drevom a poťahom z umelej kože veľmi dobre osvedčia v porovnaní s jednoduchými stoličkami. S barovými stoličkami a vysokým stolom môžete zariadiť rôzne miestnosti. Nábytok pre bistro od KAISER+KRAFT pritom vždy presvedčí dobrou kvalitou, vysokou zaťažiteľnosťou a dlhou životnosťou. Pochrómované podstavce z oceľovej rúrky sa postarajú o bezpečnú stabilitu a štýlový vzhľad. Pohodlné sedenie umožňujú buď poťahy z umelej kože na pevnom čalúnení sedadla alebo barová stolička s operadlom. Dizajnová barová stolička s dizajnom v tvare Z alebo drevená barová stolička sa dajú dobre prispôsobiť ďalším prvkom zariadenia, takže vznikne jednotný vzhľad, ako je to v podnikoch, prevádzkach a gastronómii zvykom. Neviete sa rozhodnúť? V tom prípade Vám ponúkame praktické porovnanie produktov, v ktorom môžete vzájomne porovnať až 3 stoličky. Svoje nové barové stoličky si môžete zakúpiť priamo online.
Porovnanie produktov