037 – 65 23 633 
  Vytlačiť stranu
E-shop
Využite mnohostranné možnosti a prednosti nášho shop systému. Popri webshope individuálnom pre zákazníka (Customized Web) Vám navyše poskytujeme webshop SAP-OCI, ako aj webshop Ariba-PunchOut. Máte na výber.
Customized Web

– individuálna alternatíva pre optimálny nákup materiálu bez systému E-Procurement.

Našim zákazníkom s Customized Web ponúkame individuálne podmienky a sortiment ako aj vlastné firemné logo pri vstupe na web KAISER+KRAFT na želanie. Okrem individuálnych hraníc rozpočtu tu môžete aj variabilne spravovať užívateľov. Na vyžiadanie sú možné ďalšie špeciálne nastavenia podľa Vašich želaní.

Funkčnosť v prehľade:
• Rozsiahle a veľmi jednoduché možnosti vyhľadávania
• Detailné údaje produktu vrát. obrázkov a popisov
• Správa predlôh objednávky
• Správa adries dodávky a fakturačných adries
• História zákaziek s mnohými inteligentnými funkciami
• a mnohé iné

SAP-OCI

Používate SAP a radi by ste napojili cez OCI (Open Catalog Interface) náš webshop systém na Váš systém? Žiadny problém. Cez náš webshop SAP-OCI môžete vytvoriť Vaše vlastné predlohy objednávky a tieto prevziať do Vášho systému SAP predtým, ako budete vo Vašom systéme SAP vystavovať objednávky na nás. Webshop SAP-OCI radi prispôsobíme individuálne na Vaše požiadavky a potreby. Ako Vaše individuálne ceny, tak aj pre Vás uložené údaje o produkte a sortimenty sú k dispozícii vo webshop-e a odovzdajú sa v rozhraní OCI.

Momentálne podporujeme formáty OCI 2.0 – 5.0

Ariba-PunchOut

Popri OCI webshope Vám tiež ponúkame webshop Ariba PunchOut. Cez tento môžete odovzdať príslušné informácie o produkte do Vášho systému hospodárenia s tovarom. Aj tu sú uložené nielen ceny platné pre Vás, ale aj príslušné údaje o produkte a sortimente.

Porovnanie produktov