037 – 65 23 633 

Prineste čerstvý vánok do Vášho podniku ‒ s kvalitnými ventilátormi od spoločnosti KAISER+KRAFT! 

Ako vedúci B2B zásielkový predajca vybavenia kancelárií, prevádzok a skladov v Európe ponúkame svojim zákazníkom nielen výnimočne všestranný sortiment a rozsiahle poznatky o výrobkoch, ale aj pôsobivý servisný balík:

 

Doprava tovaru zdarma

Právo na vrátenie do 30 dní

Rýchla dodávka

Záruka minimálne 3 roky

Stojanové ventilátory

Stojanové ventilátory patria ku klasickým modelom, ktoré sa s obľubou používajú v lete. Nájdeme ich v kanceláriách, obchodoch, fitnescentrách a iných prevádzkach poskytujúcich služby. 

 

Vďaka svojmu veľkému objemu vzduchu a výkonnej ventilačnej jednotke sú stojanové ventilátory vhodné aj pre väčšie miestnosti. Na nízkom stupni sa modely postarajú o simuláciu vetra podobného prírodnému. Na želanie môžu oscilovať, často až do uhla 90°, sú výškovo prestaviteľné a často aj s vertikálne nastaviteľným uhlom sklonu. Stojanový ventilátor môže takto zo svojho miesta optimálne rozdeliť vzduch v miestnosti a čo najlepšie ho prispôsobiť na individuálne požiadavky. 

 

U spoločnosti KAISER+KRAFT nájdete stojanové ventilátory v rôznych vyhotoveniach. V tomto prehľade sme pre Vás zhrnuli výber našich modelov. K nášmu kompletnému sortimentu sa dostanete tu:

 

Pozrieť všetky produkty

 

Stolové a stropné ventilátory

Stolové a stropné ventilátory zabezpečujú čerstvý vánok na pracovisku a uľahčujú prácu pri vysokých teplotách.

 

Stolové modely od spoločnosti KAISER+KRAFT sa môžu nastaviť na individuálne potreby zamestnancov a vďaka ochrane proti prehriatiu a bezúdržbovým motorom podávajú presvedčivé výkony aj v trvalej prevádzke. 

 

Stropné ventilátory sa vždy postarajú o optimálnu klímu v miestnosti. V lete ochladzujú miestnosť na príjemné teploty prostredníctvom vysokej cirkulácie vzduchu, pričom v zime privádzajú teplý vzduch nahromadený pod stropom späť k podlahe. Na tento účel sa musí len zmeniť smer otáčania ventilátora podľa potreby. 

 

Na tejto strane sme pre Vás vybrali niektoré z našich modelov. K nášmu kompletnému sortimentu sa dostanete tu:

 

Pozrieť všetky produkty

 

Podlahové ventilátory

Podlahové ventilátory sa môžu používať vo fitnescentrách, soláriách, kanceláriách ako aj v priemysle. Vysoko výkonný bubnový ventilátor je ako podlahový model veľmi vhodný napríklad na chladenie strojov, pričom ventilátor s pochrómovaným ochranným košom a kovovým podstavcom je vhodnejší do kancelárií a živnostenských prevádzok.

 

Pri podlahových ventilátoroch sa môže cirkulácia vzduchu nastaviť tak, že cez miestnosť nepoletujú listy a vzduch sa nefúka priamo do tváre.

 

Podlahový ventilátor sa môže dodatočne vybaviť kolieskami na stabilnom podlahovom podstavci, aby sa mohol navyše aj dobre prepravovať. Menšie modely disponujú pohodlnými rukoväťami. Na tejto strane sme pre Vás zhrnuli niektoré z našich podlahových ventilátorov. Tu môžete objaviť náš kompletný sortiment:

 

Pozrieť všetky produkty

 

Priemyselné ventilátory

Priemyselné ventilátory sú mimoriadne výkonné ventilátory, vhodné napríklad na používanie v sklade alebo vo výrobe. S týmito modelmi sa môžu optimálne vetrať veľké priemyselné haly.

 

Ponúkame ich ako podlahový model, stojanový model alebo tiež ako pevne ukotvený nástenný model. Mobilné varianty sú vhodné napríklad na chladenie strojov alebo sušenie stavby, pričom priemyselný ventilátor umiestnený na stene sa využíva pri vetraní veľkých miestností. 

 

U spoločnosti KAISER+KRAFT nájdete široké spektrum priemyselných ventilátorov, ktoré majú podľa možností použitia veľmi všestranné funkcie. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre svoju prevádzku ‒ od vysoko výkonných bubnových ventilátorov až po radiálne ventilátory na vetranie pracovísk s nebezpečnými látkami. V tomto prehľade sme pre Vás zhrnuli výber našich výrobkov. Náš kompletný sortiment nájdete tu:

 

Pozrieť všetky produkty