Elektrické záhradné náradie

Toto elektrické záhradné náradie vám enormne uľahčí strihanie živých plotov alebo kosenie trávnikov a čistenie chodníkov a ciest. S akumulátorom pre vyššiu voľnosť pohybu a ekologickosť.

V kategórii Elektrické záhradné náradie Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kärcher.

Elektrické záhradné náradie – pre ošetrované vonkajšie priestoryZeleň vo vonkajších priestoroch vyzerá dobre. Ale len vtedy, ak sa pravidelne udržiava. S naším elektrickým záhradným náradím to vybavíte obratom ruky.Na čo je dobré naše elektrické záhradné náradieZelené steny a zanedbané živé ploty zanechávajú v návštevníkoch zlý dojem. Neošetrované chodníky zvyšujú nebezpečenstvo úrazov v areáli podniku. Aj zamestnanci budú prestávky viac tráviť vonku, ak sa nebudú musieť brodiť v kope lístia.Tri z mnohých dobrých dôvodov na to, aby ste zeleň v exteriéri udržiavali vo forme a chodníky zbavili lístia. S naším elektrickým záhradným náradím budete mať na to perfektné vybavenie. Či už chcete udržiavať exteriér vášho zariadenia resp. vášho podniku alebo ponúkať svoje služby iným.V našom obchode ponúkame:  • Akumulátorové kosačky na trávu

  • Akumulátorové krovinorezy

  • Akumulátorové fúkače lístia

  • Akumulátorové nožnice na živé ploty


Všetko na akumulátor alebo ako? Áno, a to z dobrých dôvodov.Jednoduché používanie, efektívnosť a nízke emisie škodlivín – výhody záhradného náradia prevádzkovaného na akumulátorVysoká efektívnosť s nízkymi nákladmi a navyše pohodlná obsluha. Naše elektrické záhradné náradie s akumulátorom v sebe spája celý rad výhod pri kosení trávnikov, strihaní živých plotov a čistení veľkých plôch:  • Veľká voľnosť pohybu: Vďaka prevádzke na akumulátor je jedno, ako ďaleko je najbližšia zásuvka od živého plota. A neprekážajú ani rušivé káble.

  • Vysoká efektívnosť: Renomovaní výrobcovia, ako je napríklad Kärcher, sú zárukou vysokého výkonu pri vysokej funkčnosti a ergonómii.

  • Nízka hlučnosť: Susedia citliví na hluk? Naše akumulátorové kosačky na trávu alebo fúkače lístia sú také tiché, že ich môžete bez problémov používať kedykoľvek a takisto bez problémov používať pred nemocnicami alebo školami.

  • Žiadne odpadové plyny: Životné prostredie sa teší, ak vzadu nič nevychádza. Profitujete tiež zo znížených nákladov na údržbu. Pretože pri zariadeniach s batériou sa zaobídete bez výmeny sviečky na kosačke.


Aké príslušenstvo potrebujete?Často vôbec žiadne. Pretože mnohé produkty z nášho elektrického náradia dostanete s kompletným vybavením. Ak akumulátor nie je súčasťou dodávky, môžete si ho zakúpiť samostatne v našom obchode. Alebo v dvojbalení v praktickej základnej súprave. Oboje je vhodné, ak si chcete zabezpečiť náhradu.U KAISER+KRAFT si môžete navyše zakúpiť mnohé doplnky na zútulnenie vonkajších priestorov: lavičky pre útulné oddychové zóny, zberače odpadkov, kvetináče a mnohé iné. Jednoducho sa rozhliadnite.Máte ešte nejaké otázky k nášmu elektrickému záhradnému náradiu alebo iným produktom z nášho sortimentu? Skontaktujte sa s nami osobne. Sme tu pre vás kedykoľvek.