037 – 65 23 633 

Umožnite svojim zamestnancom príjemne stráviť svoje prestávky v zodpovedajúcich vonkajších priestoroch Vašej firmy alebo vybavte príjemne a účelovo odpočívadlá čerpacích staníc, parky či rekreačné zariadenia.

 

KAISER+KRAFT Vám ponúka okrem lavičiek, stojanov na bicykle a odpadkových košov všetko, čo potrebujete pre vybavenie vonkajších priestorov.

 

Na tejto strane Vám ponúkame vybrané výrobky. Kompletný sortiment KAISER+KRAFT si môžete prehliadnuť tu:

 

Kompletný sortiment

 

Stojany na bicykle, oporné oblúky

Cyklisti potrebujú stojany, aby mohli svoje dopravné prostriedky bezpečne zaparkovať. V bezpečí sú bicykle len vtedy , pokým je možné ich uzamknúť na oporný oblúk alebo stojan. Používanie bicykla ako dopravného prostriedku je veľmi šetrné k životnému prostrediu. Každý cyklista , ktorý nepoužije auto aktívne prispieva k zníženiu produkcie CO2 . Preto by mali firmy, rekreačné zariadenia, každá škola a každé mesto zabezpečiť dostatočnú vybavenosť parkovacími miestami pre bicykle. V závislosti na umiestnení ponúka KAISER+KRAFT pre parkovanie bicyklov jedno- alebo obojstranné stojany, stojany kryté prístreškami a pod. Práve zakryté prístrešky dávajú možnosť úžívania bicykla ako dopravného prostriedku a cyklisti zostávajú bicyklu verní tiež v zime a pri nepriaznivom počasí. Stojany na bicykle u KAISER+KRAFT sú vyrobené z robustného materiálu ako sú oceľové trubky. Stojany je možné spoľahlivo ukotviť do rôznych povrchov vrátane betónu.

 

Kompletný sortiment

 

Prístrešky

Vo vonkajších priestoroch sa usilovne pracuje tak dlho, pokiaľ je priaznivé počasie. Keď začne pršať, snežiť alebo príde búrka, hľadá každý suché miesto. Aj fajčiari sú vďační za zakryté prístrešky, ktoré ich chrání pred zlým počasím. Ale tiež vo veľkých parkoch, na autobusových zastávkach a pre zakrytie stojanov pre bicykle sú často prístrešky využívané. Firmy môžu svojim zamestnancom pomocou prístreškov zaistiť chránené miesto počas pauzy alebo ochranu ich dopravných prostriedkov pred zlým počasím. KAISER+KRAFT ponúka okrem klasických prístreškov pre fajčiarov a praktických prístreškov pre bicykle tiež zastrešenia pre autá. V e-shope nájdete základné a prídavné prvky, tiež je možné konštrukciu prístrešku podľa potreby meniť a rozširovať. Prístrešky sú vyrobené zo stabilných oceľových prvkov s vynikajúcou povrchovou úpravou a bezpečnostného skla. Dlhá životnosť a vysoká bezpečnosť sú preto samozrejmosťou.

 

Kompletný sortiment

 

Lavičky, stoly

Vybavte vonkajšie priestory Vašej firmy príjemnými lavičkami a ponúknite svojim zamestnancom možnosť odpočinku vo vonkajších priestoroch. Či sa jedná o obedovú prestávku alebo len príjemné slnečné miesto, s lavičkami a stolom si môžete zútulniť pobyt vo vonkajších priestoroch. KAISER+KRAFT Vám ponúka širokú škálu nábytku pre vonkajšie priestory, mimo iného aj klasické lavičky z umelej hmoty, parkové lavičky z dreva. Použitý materiál stolov a lavičiek pre vonkajšie priestory je odolný voči poveternostným podmienkam, bez rozdielu voľby materiálu, či sa rozhodnete pre vyhotovenie z dreva, plastu alebo rúrok. Lavička z rúrkovej konštrukcie je obzvlášť vhodná do parku a vonkajších priestorov školy, pretože je vysoko odolná proti znečisteniu. Firmy často objednávajú lavičky z dreva. Materiály odolné voči poveternostným podmienkam a vysoko kvalitné spracovanie garantujú dlhú životnosť. Všetky lavičky a stoly nájdete v e-shope KAISER+KRAFT:

 

Kompletný sortiment

 

Nádoby na odpad, popolníky

Odpadkové koše a popolníky sú nevyhnutné pre všetky vonkajšie priestory. Vonkajšie priestory láka nielen k príjemnej relaxácii počas obedovej prestávky ale tiež k cigarete. Bez odpadkových košov a popolníkov môžu býť tieto miesta veľmi rýchle špinavé a vypadať nepríjemne. Hlavne vo verejných parkoch a dialničných odpočívadlách by sa malo takémuto znečisťovaniu predchádzať. Praktické kombinácie popolníkov s otvorom pre vhadzovanie odpadkov sú jedným zo spôsobov ako predchádzať znečisťovaniu vonkajších priestorov. Robustné a poveternostným podmienkam odolné materiály ako oceľový plech alebo tvrdý plast pomôžu chrániť nielen proti nepriaznivému počasiu ale aj vandalizmu. Do vonkajších firemných priestorov sú vhodné designové nádoby na odpad a popolníky. V KAISER+KRAFT e-shope nájdete výrobky z ušľachtilej ocele a v atraktívnych farbách, ktoré budú vhodne reprezentovať Vašu firmu:

 

Kompletný sortiment