037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Nosnosť
 

Prísavkové zdviháky

Teraz trochu zatlačíme, teda presnejšie povedané, vytvoríme podtlak. Podtlak je jednoduchým princípom každého prísavkového zdviháka: Medzi doskou prísavkového zdviháka a hladkou plochou predmetu, ktorý potrebujete premiestniť, sa vytvorí podtlak, takže ťažké bremená sa dajú bez problémov nadvihnúť a presunúť. Naozaj dobrá pomôcka pre Vás a Vašich zamestnancov!
Našli sme 11 artikel/-e/-ov
| | |
Cena na vyžiadanie
Cena na vyžiadanie
Prenášacie zariadenie
nosnosť 160 kg, OJ 2 ks.
Cena na vyžiadanie
Prísavkový zdvihák
hliníkové teleso, nosnosť 30 kg
s DPH
od 73,68
bez DPH
od 61,40
Prísavkový zdvihák
hliníkové teleso, nosnosť 120 kg s manometrom
s DPH
255,60
bez DPH
213,-
Prísavkový zdvihák
hliníkové teleso, nosnosť 60 kg
s DPH
od 68,28
bez DPH
od 56,90
Prísavkový zdvihák
hliníkové teleso, nosnosť 70 kg
s DPH
od 75,72
bez DPH
od 63,10
Prísavkový zdvihák
plastové telesá, nosnosť 45 kg
s DPH
od 85,56
bez DPH
od 71,30
Prísavkový zdvihák
hliníkové teleso, nosnosť 60 kg a ovládanie jednou rukou
s DPH
od 99,12
bez DPH
od 82,60
Prísavkový zdvihák
hliníkové teleso, nosnosť 100 kg
s DPH
od 96,60
bez DPH
od 80,50
Prísavkový zdvihák
hliníkové teleso, nosnosť 120 kg
s DPH
170,16
bez DPH
141,80
Našli sme 11 artikel/-e/-ov
Prísavkové zdviháky na bezpečnú prepravu ťažkých bremien
Prísavkový zdvihák odstráni obratom ruky mnohé prepravné problémy. Praktickým a jednoducho použiteľným variantom strojových zdvihákov sú prísavkové zdviháky. Či potrebujete prepraviť len sklenené tabule alebo iné ťažké predmety s hladkým povrchom, so správnou zdvíhacou technikou je nakladanie a vykladanie oveľa jednoduchšie a zároveň Vám ušetrí čas. Prísavkové zdviháky by sa preto mali skutočne považovať len za zdvíhacie zariadenia, ktoré sa používajú, ak je potrebné niečo vyzdvihnúť. Predmety sa prepravujú pomocou vhodných prepravných zariadení. KAISER+KRAFT ponúka prepravné systémy na splnenie každej požiadavky. Prepravné a zdvíhacie zariadenia sa môžu odlišovať predovšetkým v svojej zaťažiteľnosti. Existujú prísavkové uchopovače so zdvíhacou schopnosťou od 30 kg až po vyše 100 kg. Takto nájdete vhodné zdvíhacie zariadenie na každý materiál, ktorý je potrebné prepraviť. Pri používaní týchto zariadení zohráva úlohu nielen ochrana zdvihnutých predmetov, ale aj zdravie zamestnancov. Samozrejme, že predmety musíte nadvihnúť, ale s prísavkovým zdvihákom je uchopenie jednoduchšie a nemusíte sa pritom presilovať a zohýbať. Preprava s využitím strojných zariadení Vašu prácu samozrejme ešte viac uľahčí.

Efektívne prepojenie zdvíhacej a prepravnej techniky
S dobrým prísavkovým zdvihákom môžete bezpečne nadvihnúť práčky, nábytok, tabule a dosky. Špeciálne prísavkové zdviháky s pohyblivými hlavicami sú obzvlášť vhodné na zaoblené povrchy, napr. autosklá. Prísavka sa prisaje pevne, čím získate perfektné pevné uchopenie. Preprava týchto mimoriadnych alebo ťažkých materiálov sa však potom vykonáva pomocou pojazdného prepravného zariadenia. KAISER+KRAFT ponúka rôzne prepravné zariadenia, ktoré umožňujú veľmi dobré kombinácie zdvíhacej a prepravnej techniky. Aj sortiment prísavkových uchopovačov pozostáva z viacerých variantov. Prísavkové zdviháky sú k dispozícii s jednou prísavkou alebo dvomi a tromi prísavkami, podľa toho, aký náklad potrebujete s ich pomocou prepraviť. Dôležitú úlohu zohráva aj materiál. Plastové prísavkové zdviháky majú často nižšiu zdvíhaciu silu ako hliníkové prísavkové zdviháky. Dobrou alternatívou k prísavkovému zdviháku sú zdvíhacie magnety. V sortimente KAISER+KRAFT ponúkame všetky modely.
Porovnanie produktov