1. Právo na vrátenie tovaru do 30 dní

 2. Záruka minimálne 3 roky

 3. Špeciálne vyhotovenia

 4. E-Procurement

 5. Medzinárodná starostlivosť

Silné značky – silný výkon

 1. eurokraft pro logo
 2. eurokraft basic logo
 3. Rubbermaid logo
 4. Kärcher logo
 5. tesa logo
 6. C+P logo

kaiserkraft SLOVENSKO – works.

Ergonomické, bezpečné, udržateľné. Všetko na správnom mieste a presne tak, aby ste vy a vaši kolegovia mohli každý deň podávať čo najlepší výkon. Takto si predstavujete svoje pracovisko? U nás nájdete produkty, ktoré na to potrebujete – a dokonca ešte viac.

Ako popredná B2B zásielková spoločnosť v oblasti dopravy, skladovania, životného prostredia, prevádzky, kancelárskych a obalových materiálov vám ponúkame

 • dopravné zariadenia, zdvíhacie zariadenia a mechanizmy plus príslušenstvo, ako sú kolesá a kolieska
 • skladovacie zariadenia, rebríky a lešenia
 • produkty na manipuláciu s nebezpečnými látkami a manažment únikov
 • elektrické a ručné náradie
 • skrinky, stoly a stoličky v rôznych vyhotoveniach pre dielňu, kanceláriu alebo spoločenské miestnosti
 • ergonomický a praktický kancelársky nábytok
 • expedičné tašky, kartónové škatule a iný obalový materiál na Vaše produkty
 • kancelárske stroje, skartovačky a odkladacie systémy


Neobmedzujeme sa však len na veľký sortiment produktov. Podporujeme vás aj pri navrhovaní a optimalizácii jednotlivých pracovných prostredí. Miesta, ktoré vás inšpirujú, zlepšujú vaše obchodné procesy a zabezpečujú dlhodobé vytváranie hodnôt. Miesta, kde sa cítite príjemne, pretože veci jednoducho fungujú.


Všetko pre váš podnik: 75.000 produktov renomovaných značiek

Nehovoríme „nemáme“. My u kaiserkraft berieme slová „veľký výber“ veľmi vážne a náš sortiment pre vás neustále rozširujeme. V súčasnosti máme na sklade približne 75.000 produktov.

Kvantita nie je všetko? Aj my si to myslíme. Preto produkty, ktoré nájdete v našom obchode, pochádzajú od kvalitných značiek. Alebo od nás, presnejšie od našich vlastných značiek eurokraft basic a eurokraft pro. Pretože sme presvedčení o kvalite našich produktov, poskytujeme na ne minimálne 3-ročnú záruku a na produkty eurokraft pro dokonca 10-ročnú záruku.

Viac ako len produkty – sme tu vždy pre vás

Na stránke kaiserkraft vám chceme byť vždy k dispozícii: No dobre, nie ustavične – ale zakaždým, keď nás potrebujete. Preto sa naše služby nekončia po vašej objednávke. Okrem dlhých záručných lehôt a práva na vrátenie tovaru do 30 dní sa postaráme aj o vaše želania, ako sú produkty na mieru.

Stačí kliknúť na odkazy v dolnej časti zoznamu a dozviete sa všetko, čo by ste chceli vedieť o našich službách, prípadne nás kontaktujte priamo.

Poradíme vám osobne – kedykoľvek si budete priať. Ak si to želáte, môžeme prísť za vami a pomôcť vám priamo na mieste realizovať najlepšie riešenia pre vaše potreby. Postaráme sa o váš projekt a 3D plánovanie. Či už ide o dielňu, halovú kanceláriu alebo sociálne zariadenie, spoločne zrealizujeme priestorové koncepty, ktoré sú udržateľné, úsporné a dokonale prispôsobené vašim potrebám. Potrebujete niečo vlastné? Špeciálne rozmery, farby, konštrukcie? Umožníme vám špeciálne vyhotovenie alebo vlastnú výrobu. Chcete riešenie E-Procurement? Žiadny problém! Trvanlivosť a efektívnosť sú pre nás rovnako dôležité ako pre našich zákazníkov. Preto sa postaráme o kontrolu + údržbu , ako aj o obstaranie náhradných dielov + opravy.

A keď je už reč o nás: Poznáte už naše vlastné značky?Naše vlastné značky kaiserkraft: Prémiová kvalita made in Germany

Po takmer 80 rokoch sme si v spoločnosti kaiserkraft vyvinuli jemný cit pre vysokokvalitné produkty. Najlepší predpoklad na projektovanie a výrobu takýchto produktov. Presne to sme urobili! Dnes vám s hrdosťou predstavujeme naše dve vlastné značky:

Pod značkou eurokraft basic vám ponúkame produkty, ktoré vám uľahčia rozhodovanie. Pretože získate vysokú kvalitu za primeranú cenu. Pretože vieme, aké „dobré“ sú naše produkty, poskytujeme vám trojročnú záruku.
→ Ďalšie informácie
Dobré nie je pre vás dostatočne dobré? Potom si vyberte prémiovú triedu eurokraft pro. Poskytujeme vám istotu prostredníctvom produktov s dlhou životnosťou a plnú desaťročnú záruku.
→ Ďalšie informácie
Aby sme zajtra alebo v blízkej budúcnosti mohli mať všetci správne vybavenie, dávame zo seba to najlepšie aj v oblasti udržateľnosti. Čítajte teraz ďalej a zoznámte sa s našou iniciatívou Enkelfähig a skóre Enkelfähig.


Udržateľnosť zo zodpovednosti: naša iniciatíva Enkelfähig

Mnohí hovoria o udržateľnosti. My dávame prednosť termínu „zodpovednosť“. Ešte radšej konáme zodpovedne namiesto toho, aby sme o tom len hovorili. Na jednej strane to znamená, že vynakladáme veľké úsilie na to, aby sme hospodárili udržateľne. Na druhej strane vám dávame možnosť vedome sa rozhodnúť pre udržateľné produkty. Na tento účel a preto, že transparentnosť je pre nás predpokladom uvážených nákupných rozhodnutí, sme zaviedli skóre Enkelfähig. To vám na prvý pohľad prezradí, aké výsledky dosahuje produkt v 5 kategóriách – recyklácia, ochrana klímy, biodiverzita, hospodárnosť a inovácia.

Ak chcete hneď začať nakupovať Enkelfähig, navštívte náš obchod Enkelfähig. Tu nájdete výber našich najudržateľnejších produktov na jednom mieste.

Dobre vybavení a informovaní vďaka kaiserkraft

Informačný portál

Zdravé sedenie, správne balenie alebo úspešné vyčistenie kancelárie – na našom informačnom portáli nájdete čoraz viac návodov, pomocou ktorých Vám odovzdávame naše vedomosti. Prakticky a zaručene bezplatne.
→ K informačnému portálu