Zľavová akcia

Kúpte viac. Ušetrite viac.

S akciou „Čím väčší nákup, tým väčšia zľava“
*Akcia sa nevzťahuje na služby, špeciálne produkty, ručné a elektrické náradie. Kupón nie je možné kombinovať s inými akciami, zľavami alebo špeciálnymi podmienkami. Akcia trvá od 11.09. do 24.09.2023. Kupón je možné uplatniť iba raz.
Profesionálne vybavenie pre väčšiu ochranu a efektívnejšiu prácu na staveniskách
Výrazné zľavy na všetko
Super zľavy na značkové produkty

Právo na vrátenie tovaru do 30 dní

Záruka minimálne 3 roky

Doprava zdarma

Špeciálne vyhotovenia

E-Procurement

Medzinárodná starostlivosť

Meníme pracovný svet na váš pracovný svet.

Vlastná značka eurokraft

Vlastná značka eurokraft

Globálne riešenie: udržateľnosť

Iniciatíva Enkelfähig

Osobné poradenstvo

Silné značky – silný výkon

kaiserkraft SLOVENSKO – works.

Vždy riadne vybavení a vždy správne vystrojení. Pretože s nami budete „equipped for tomorrow“ - vybavení na zajtrajšok! Pretože u nás nájdete kompletné podnikové vybavenie pre Vašu firmu:

Dôverujte profesionálom, pretože nie nadarmo sme poprednou B2B zásielkovou spoločnosťou v oblasti dopravy, skladovania, životného prostredia, obchodu a kancelárie:

Dopravné zariadenia, zdvíhacie zariadenia a príslušenstvo, ako sú kolesá a kolieska

Skladovacie zariadenia, rebríky a lešenia

Produkty na manipuláciu s nebezpečnými látkami a manažment únikov

Elektrické a ručné náradie

Skrinky, stoly a stoličky v rôznych vyhotoveniach pre dielňu, laboratórium, kanceláriu alebo spoločenské miestnosti

Ergonomický a praktický kancelársky nábytok

Kancelárske stroje, skartovačky a odkladacie systémy

Náš záväzok voči Vám však zďaleka nekončí pri správnych produktoch! Nechajte sa nami prekvapiť…


Všetko pre Váš podnik: viac ako 80.000 produktov renomovaných značiek


Slovo „nemáme“ nepoznáme. My v kaiserkraft Slovensko berieme slová „veľký výber“ veľmi vážne a náš sortiment pre Vás neustále rozširujeme. V súčasnosti máme na sklade viac ako 80.000 produktov.

Množstvo nie je všetko? Tiež sme toho názoru. Preto výrobky, ktoré nájdete v našom obchode, pochádzajú od kvalitných značiek. Alebo od nás – poznáte už naše vlastné značky? A pretože sme si istí kvalitou našich výrobkov, poskytujeme vám aj minimálne 3-ročnú záruku. To znie ako perfektný nákup, však?

Nemáme však len veľa a vysokokvalitných produktov, ale máme pre Vás aj ten správny balík služieb All-Inclusive: náš servis!


Viac ako len produkty – sme tu vždy pre Vás


Na stránke kaiserkraft Slovensko Vám chceme byť k dispozícii vždy, keď nás potrebujete. A preto sa naše služby nekončia po Vašej objednávke. Okrem bezplatnej dopravy, záruky a práva na vrátenie tovaru sa postaráme aj o Vaše požiadavky, ako sú výrobky na mieru alebo oprava opotrebovaného náradia.

Stačí jednoducho kliknúť na odkazy v dolnej časti zoznamu a dozviete sa všetko, čo chcete vedieť o našich službách, prípadne nás kontaktujte priamo.

Poradíme Vám osobne – kedykoľvek si budete priať.

Postaráme sa o Vaše projektovanie a 3D plánovanie.

Umožňujeme Vám výrobu na mieru alebo vo vlastnej réžii.

Chcete riešenie E-Procurement? Žiaden problém!

Postaráme sa aj o kontrolu + údržbu , ako aj o obstaranie náhradných dielov + opravy.

A keď je už reč o nás: Poznáte už naše vlastné značky?


Naše vlastné značky: Prémiová kvalita made in Germany

Po 75 rokoch sme si v spoločnosti kaiserkraft Slovensko vyvinuli enormný cit pre vysokokvalitné výrobky a, samozrejme, aj know-how na projektovanie a výrobu takýchto produktov. A presne to sme aj urobili! Dnes Vám s hrdosťou predstavujeme naše dve vlastné značky:

Pod značkou eurokraft basic Vám ponúkame produkty, ktoré Vám uľahčia rozhodovanie, pretože získate vysokú kvalitu za primeranú cenu. Pretože vieme, aké dobré sú naše výrobky, poskytujeme Vám trojročnú záruku.
→ Ďalšie informácie

Dobré nie je pre Vás dostatočne dobré? Potom si vyberte prémiovú triedu eurorkraft pro. Poskytujeme Vám istotu prostredníctvom výrobkov s dlhou životnosťou – a poskytujeme Vámaj plnú desaťročnú záruku.
→ Ďalšie informácie

A aby sme mohli byť zajtra, prípadne v blízkej budúcnosti, všetci náležite vybavení, robíme maximum aj v oblasti udržateľnosti – čítajte ďalej!


Udržateľnosť zo zodpovednosti

Mnohí hovoria o udržateľnosti. My radšej používame slovo zodpovednosť. Ale ešte radšej ako o tom hovoríme, konáme zodpovedne. A to každý jeden deň: Napríklad od januára 2018 je spoločnosť KAISER+KRAFT Nemecko klimaticky neutrálna. To znamená, že kompenzujeme vlastnú vyrobenú a nakúpenú energiu nákupom certifikátov CO2. Okrem toho používame klimaticky neutrálne tlačené reklamné materiály, webové obchody a prepravy. V našom sortimente nájdete aj klimaticky neutrálne výrobky.

Zaujímavé!

Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako preberáme zodpovednosť za ľudí, prírodu a životné prostredie? Zistite to teraz na našich stránkach.

→ Na stránku o trvalej udržateľnosti


Dobre vybavení a informovaní vďaka kaiserkraft Slovensko

Informačný portál

Zdravé sedenie, správne balenie alebo úspešné vyčistenie kancelárie – na našom informačnom portáli nájdete čoraz viac návodov, pomocou ktorých Vám odovzdávame naše vedomosti. Prakticky a zaručene bezplatne.
→ K informačnému portálu

Informácie o koronavíruse

Vaše zdravie nám leží na srdci, preto Vám poskytujeme cenné rady pre Vaše odvetvie a ponúkame Vám produkty, ktoré Vás chránia pred koronavírusom.
→ K informáciám o koronavíruse