EUROKRAFT. A práca je hotová

Chcete, aby bola práca hotová, skôr ako z nej budete hotový Vy sám? S produktmi EUROKRAFT je to možné

Equipped for tomorrow.

Zostaňte dobre vybavení. Bez ohľadu na to, čo príde.
office

Equipped for office.

office

Equipped for office.

transport

Equipped for transport.

warehouse

Equipped for storage.

workshop

Equipped for workshop.

KAISER+KRAFT SLOVENSKO – SRDEČNÉ AHOJ Z NITRY

Tešíme sa, že ste nás navštívili! Sme vedúci B2B zásielkový predajca v Európe so zameraním na vybavenie prevádzky, zariadenie skladovvybavenie kancelárie. A preto Vás srdečne vítame v Nitre. Naši zamestnanci sa postarajú o Vaše želania a osobné požiadavky, ponúknu Vám overené riešenia a excelentný servis. Od lešenia až po vidlicový stohovač dodávame presne, spoľahlivo a rýchlo "Všetko pre firmu".

Na stránkach KAISER+KRAFT Slovensko Vám predstavujeme všetko, čo by ste mali vedieť o nás, ako aj o 70.000 produktoch. Ak máte akékoľvek otázky, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.

Dobre, a čo vlastne znamená "Všetko pre firmu"? Otázka, ktorú počujeme často. Tento reklamný slogan formuluje našu požiadavku na nás samých a súčasne náš záväzok voči Vám: Ponúkame Vám totiž nielen nejaké pracovné zariadenia, ale kvalitné produkty na každé použitie. Dobré produkty, ktoré zohľadňujú funkčnosť, dizajn a ergonómiu. Nezáleží na tom, či hľadáte produkty podľa kategórií alebo vyhľadávačom na našej stránke.

Objavte KAISER+KRAFT Slovensko teraz všetko od nádob na odpad cez kancelársky nábytok až po prístroje na zaznamenávanie času.


A ide sa do online obchodu KAISER+KRAFT Slovensko: V takom rozsiahlom sortimente tovarov určite nájdete všetko, čo potrebujete. Ponúkame Vám nielen top značky ako vysokotlakové čističe Kärcher, pracovné stoly Rau alebo rebríky Zarges, ale presviedčame aj našimi vlastnými výkonovými značkami, mnohé z nich "made in Germany". So značkou EUROKRAFTpro získate napríklad istotu plánovania vďaka 5-ročnému servisu dokupovania dielov a 10-ročnú záruku na všetky prémiové produkty. EUROKRAFT ponúkame, mimochodom, aj v ekologickom variante. EUROKRAFTbasic je férová značka v portfóliu predajcu KAISER+KRAFT – s 5-ročnou zárukou a poctivými cenami.

Čo by ste si chceli objednať?


Rudlu na vrecia, nádobu na odpad alebo kancelársku stoličku? Alebo ešte niečo navyše? Vaše kancelárske priestory môžete kompletne zariadiť s našou ponukou. Ponúkame Vám nielen služby skúsených expertov z CAD plánovacieho servisu, ale celé série kancelárskeho nábytku. Nájdite si v našej atraktívnej ponuke celkom jednoducho požadované vybavenie alebo doplňte Vaše existujúce vybavenie napríklad vhodnými skriňami na spisy alebo pojazdnými kontajnermi. Inovačné produktové novinky ako elektricky výškovo prestaviteľný stôl na prácu v sede a v stoji Upliner 2.0 by preto nemali chýbať v žiadnej modernej kancelárii: V porovnaní s klasickými písacími stolmi zohľadňujú takéto písacie stoly na prácu v stoji ergonomické požiadavky na zariadenia kancelárie ešte dôslednejšie. To isté umožňujú mnohé z našich kancelárskych stoličiek, mimochodom aj – Dauphin alebo Topstar alebo napríklad aj Prosedia. A aby vo Vašich kancelárskych priestoroch nebolo tak fádne a pochmúrne, môžete ich skrášliť plastovými kvetmi, ktoré sú na nerozoznanie od skutočných: čaro kvetov vytvoríte s levanduľou, bonsajom alebo orchideami.

A ak sa niekomu náš servis a výkon máli, žiaden problém: KAISER+KRAFT Slovensko má na sklade ešte viac:

- celé zariadenia, dokonca doslovne,

- ako aj náš servis na zabezpečenie jednoduchšej montáže,

- špeciálne modely,

- špeciálne farby,

- špeciálne rozmery prepravných zariadení a vozíkov,

- dodávka trezorov

- a  mobilný zákaznícky servis.


A to, čo je u iných mimoriadnym výkonom, je u nás štandardom:

- doprava zdarma,

- rýchla dodávka,

- minimálna záruka 3 roky a

- právo na vrátenie tovaru do 30 dní.


Užitočné stránky poradcu Vám poskytnú dodatočné informácie a tipy zo sveta produktov a tém spoločnosti KAISER+KRAFT.

Ak ste našli niečo, čo sa Vám páči, môžete objednávať priamo online. Využite na tento účel náš internetový obchod. Ak natrafíte na vypredaný produkt, zavolajte nám prosím. Kedykoľvek však môžete objednávať aj pomocou katalógu. Ako sami vidíte: "Všetko pre firmu" znamená presne to isté ako "Všetko pre Vás"! A … ako Vám môžeme poslúžiť dnes?