Zásobníky na vrecká na psie výkaly

Pre čisté zelené plochy: zásobníky na vrecká na psie exkrementy sú praktickým doplnkom vášho vonkajšieho priestoru. Ponúkajú majiteľom psov možnosť zozbierať exkrementy svojich zvieracích miláčikov a zároveň ich priamo likvidovať – psie toalety totiž kombinujú dávkovač vreciek na psie exkrementy a odpadkový kôš v jednom. Objavte ponuku modelov v online obchode na kaiserkraft a postarajte sa o väčšiu čistotu!

V kategórii Zásobníky na vrecká na psie výkaly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VAR.

Zásobníky na vrecká na psie exkrementy: pre väčšiu čistotuČi na zelených plochách, námestiach alebo uliciach: Zásobníky na vrecká na psie exkrementy sa postarajú o väčšiu čistotu. Umožňujú majiteľom riadne likvidovať psie exkrementy – aj v prípade, keď si tieto vrecká zabudli doma. Zásobníky na vrecká na psie exkrementy tak pomáhajú udržiavať parky a podobné miesta čisté.Aké druhy zásobníkov na vrecká na psie exkrementy existujú?Na stránke kaiserkraft môžete získať zásobníky na vrecká na psie exkrementy v dvoch základných funkčných vyhotoveniach: ako jednoduchý zásobník na vrecká na psie exkrementy a ako toaletu pre psov.Zásobník na vrecká na psie exkrementy na montáž na stenu alebo stĺp je vhodný, ak sa v oblasti, kde má byť umiestnený, už nachádza dostatok zberačov odpadkov. Tento variant nevyžaduje veľa miesta, a preto ľahko splynie s okolím.Toaleta pre psov je mimoriadne praktická ako zariadenie typu „všetko v jednom'': pozostáva z dávkovača vreciek na psie exkrementy a zbernej nádoby pre naplnené vrecká na psie exkrementy. Tento systém podporuje praktickú likvidáciu.Kúpa zásobníka na vrecká na psie exkrementy: Na čom záleží?Toalety pre psov by mali byť umiestnené na dobre viditeľnom mieste vo vonkajšom priestore. Ak chcete park vybaviť zásobníkmi na vrecká na psie exkrementy, mali by ste ich umiestniť pri vstupoch a výstupoch, na križovatkách ciest a veľmi frekventovaných cestičkách pre psov alebo trávnatých plochách na výbeh psov. Takto sú dobre viditeľné a zároveň jemne pripomínajú a vyzývajú k väčšej čistote na verejných priestranstvách.Chcete poradiť s výberom výrobku alebo máte otázky týkajúce sa príslušenstva či ďalších ponúk pre čisté zelené plochy? V tom prípade nás kontaktujte – radi vám pomôžeme a poradíme!
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Nádoby na odpad | Lavičky na sedenie | Kvetináče | Vrecia na odpadky | Kombinované popolníky