Prístroje na zváranie fólií, zošívače kartónov

Zatvorenie príklopu, utesnenie fólie: prístroje na zváranie fólií sú v oblasti balenia nenahraditeľné, pretože s ich pomocou sa dajú fóliové vrecká a hadicové fólie rýchlo a jednoducho odrezať a zvariť. Vyberte si teda rýchlo model, ktorý vám najlepšie vyhovuje!

V kategórii Prístroje na zváranie fólií, zošívače kartónov Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTbasic.

Značka
Typ produktu
Max. hrúbka fólie
Relevantné
Počet výrobkov: 13

Zjednodušenie prachotesného plnenia do vreciek: Prístroje na zváranie fóliíOchrana pred znečistením a praktické balenie na prepravu a skladovanie – fóliové vrecká sú ideálne na uloženie dôležitých drobných predmetov. Zlatý klinec: Pomocou prístrojov na zváranie fólií od KAISER+KRAFT môžete zhotoviť priehľadné vrecká na mieru v rôznych veľkostiach a hrúbkach podľa vašich potrieb. A síce celkom jednoducho: Hadicové fólie rôznych šírok a hrúbok sa súčasne odrežú a zvaria jednoduchým stlačením rezačky. Zatvorte klapku – hotovo.
Prístroje na zváranie fólií pre malé série a na priemyselnú výrobuV akom rozsahu chcete zhotovovať fóliové vrecká a ako si nájsť ten správny model? Sortiment KAISER+KRAFT zahŕňa prístroje na zváranie fólií na praktické krátkodobé použitie, ako aj na priemyselnú výrobu. Pozorne si ich prezrite: Rozhodujúca je zamýšľaná veľkosť a obsah vreciek. Hrúbka fólie určuje nosnosť, šírka fólie objem vreciek. Hrubšie hadicové fólie vytvárajú pri zvarení pevnejšie švy ako tenšie. Pri rozhodovaní o kúpe sa preto riaďte požadovaným vrecúškom a výškou švu.Náš široký sortiment prístrojov na zváranie fólií siaha od základného modelu so šírkou spracovania 200 mm až po vysokovýkonný model pre priemyselnú sériovú výrobu so šírkou zvarového šva 620 mm. Zvoľte si výšku zvarového spoja 2 alebo 3 mm a rezanie a zváranie hadicových fólií do hrúbky 2 x 0,2 mm. V závislosti od typu prístroja vám prácu uľahčia praktické funkcie, akou je ergonomická rukoväť, magnetický zámok alebo nastaviteľný čas zvárania a chladenia.Vedeli by ste využiť užitočné príslušenstvo? S odvíjačom pre hadicovú fóliu môžete zvárať ešte rýchlejšie. Alebo čo tak praktický nožný ovládač? Takto máte jednu ruku voľnú – pre ešte efektívnejšiu prácu.
Dobrý výhľad pre vaše obalyNa stránke KAISER+KRAFT nájdete aj hadicové fólie, zmršťovaciefólie, fólie so vzduchovými vankúšmi alebo penové fólie – v podstate všetko, čo patrí do oblasti obalových materiálov. Mali by ste ešte ďalšie želania? Obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme a poradíme.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Zošívačky | Výplňový materiál | Zmršťovacie fólie | Digitálne váhy | Páskovacie stroje | Váhy MAUL | Oväzovacie pásky HSM