Stohovacie stoličky, konferenčné stoličky

Aby každé sedenie sedelo: konferenčné stoličky musia byť pohodlné, ergonomické a zaťažiteľné. A keď navyše ešte aj dobre vyzerajú, zaručene rýchlo poputujú do Vášho nákupného košíka.

V kategórii Stohovacie stoličky, konferenčné stoličky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Topstar, eurokraft pro, interstuhl, eurokraft basic, TrendOffice.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 64

Konferenčné stoličky a rokovacie stoličky – vaša tajná zbraň pre najlepšie rozhodnutiaNejeden míting dosiahol epické rozmery len preto, že účastníci večne zotrvávali pri jednej detailnej otázke. A to je napokon aj dobre, pretože na detailoch niekedy skutočne záleží. Aby si vaši zamestnanci a účastníci konferencie zachovali príslušný potrebný pokoj, mali by ste si u kaiserkraft objednať vhodné konferenčné a rokovacie stoličky. Prečo to tak je, to vám hneď vysvetlíme.Prečo je dôležité, aby účastníci počas konferencie dobre sedeli?Pohodlné a ergonomické sedenie je pri písacom stole samozrejmosťou. Ale aj počas mítingu alebo konferencie je to veľmi dôležité. Pretože tu ide o to, aby sa hovorené slovo zachytilo, spracovalo, aby sa na naň odpovedalo a aby sa na záver dospelo k rozhodnutiu.Funguje to len vtedy, ak sa neodvádza pozornosť účastníkov. Napríklad kvôli boľavému chrbtu alebo nepohodlnému stiesnenému držaniu tela pri sedení. Čím dlhšie sa počas sedenia cíti telo pohodlne a s oporou, tým dlhší je aj čas zachovania pozornosti a koncentrácie. Preto by mali byť konferenčné stoličky a rokovacie stoličky, predovšetkým na mítingoch alebo konferenciách s ďalekosiahlymi dôsledkami, mimoriadne pohodlné a ergonomické.K tomu patrí nielen príslušné čalúnenie alebo tvarovanie škrupiny sedadla. Stoličky by sa mali dať takisto ľahko presúvať po miestnosti, aby sa napríklad striedala práca pri konferenčných stoloch a účasť na prezentáciách a prednáškach.Ako si vyberiem perfektné kancelárske a rokovacie stoličky z ponuky kaiserkraft?Naša ponuka siaha od obzvlášť vysokokvalitných kresiel pre návštevy do reprezentatívnej konferenčnej miestnosti až po mimoriadne priestorovo nenáročné, stohovateľné stoličky na flexibilné vybavenie sál alebo seminárnych priestorov stoličkami. Najlepším riešením je vybrať si ako kompas pre svoj výber faktory bežnej dĺžky času a frekvencie sedenia na konferenčných a rokovacích stoličkách. Okrem toho je dôležité aj prostredie, do ktorého chcete tieto stoličky postaviť.Alebo povedané inak: pre krátke zdržanie sa v čakárni alebo pasívne načúvanie počas prednášky platia iné predpoklady ako pri rozhodovacích mítingoch na manažérskej úrovni.Radi vám pomôžeme pri výbere a zostavili sme pre vás aj stránku poradcu Prezentácia, na ktorej môžete nájsť aj tipy na moderovanie.