Držiaky na dokumenty

Organizované, chránené a viditeľné: Pomocou držiakov na dokumenty môžete mať prehľad o zoznamoch dovoleniek, cenníkoch a rozvrhoch zmien. Od sklopných rámov až po viacdielne prezentačné systémy – objavte sortiment praktických držiakov dokumentov v online obchode na kaiserkraft .

V kategórii Držiaky na dokumenty Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Tarifold, DURABLE, eurokraft basic, magnetoplan, Justrite, ANKE.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 96

Nástenné držiaky a držiaky dokumentov: pretože bez nich to nejdeStojíte s tovarom pri pokladni, skener však nevie načítať kód a ak by nebola poruke cena spolu s produktovým číslom na zozname v sklopnom držiaku… Aj v digitalizovanom svete sme závislí na písomných dokumentoch v papierovej forme. Hosť musí byť informovaný o špecialitách na dennom menu, v dielni nie je na účely čítania návodu na montáž vždy k dispozícii mobilné koncové zariadenie, základný poriadok je nemysliteľný bez systému priehľadných tabúľ. S držiakmi dokumentov a nástennými držiakmi od kaiserkraft zabezpečíte, aby prevádzka bežala a výroba sa nezastavila – aj keď niekedy nie je poruke žiaden elektronický displej.Nástenné držiaky, stolné stojany, sklopné rámy – v rozmanitých dizajnochPrišli by ste v pracovnej kombinéze na podpísanie zmluvy? Pravdepodobne nie. Pretože rôzne úlohy a oblasti si vyžadujú primerané vystupovanie a primeraný vzhľad, aj naše nástenné registre dostanete v rôznom dizajne a zhotovené z rôznych materiálov. Od elegancie z ušľachtilej ocele až po plast v signálnych farbách, magnetické alebo chránené za fóliou – náš sortiment je rovnako široko rozčlenený, ako si to vyžadujú aj požiadavky vášho podniku.Od organizácie až po prezentáciu – my vás vybavímePoriadok je základ života, predovšetkým v podniku. Preto naša ponuka produktov zahŕňa okrem systémov priehľadných tabúľ všetko, čo z kancelárskych materiálov potrebujete. Triedenie, stohovanie, rozdeľovanie, – s odkladacími systémami od kaiserkraft si vaši zamestnanci šetria čas a nervy, pretože úmorné vyhľadávanie je už minulosťou. S takouto dobrou organizáciou sa môžete so svojím podnikom, samozrejme, aj príslušne suverénne prezentovať – najlepšie s užitočnými pomôckami na prezentáciu a prednášanie z nášho internetového obchodu. Prednáškové kufre, premietacie steny, premietacie plátna, ako aj biele tabule so všetkým príslušenstvom zdokonalia vašu prednášku na pútavú zábavu. A čo teraz? Jednoducho prenechajte svojmu talentu voľný priebeh. Veď predsa viete: Don’t give a speech – put on a show!