Značka
+
Penová vložka
+
Vybavenie
+

Súpravy náradia

Pre remeselnícke a priemyselné podniky, domácich majstrov a vôbec všetkých remeselníkov máme všetko, po čom srdce túži: kladivá, píly, skrutkovače, otvorené a očkové kľúče, súpravy náradia a mnoho ďalšieho. A všetko, čo v našom obchode nenájdete, pre vás zaobstaráme.

V kategórii Súpravy náradia Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VIGOR, QUIPO.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 29
Zobrazenie:

Práca pôjde skutočne od ruky len so správnym nástrojomObjednali ste si nový regál – vysokokvalitný, robustný, s mimoriadnou nosnosťou – už je potrebné len všetko čisto a riadne zmontovať. Ak nevyužijete náš montážny servis, ale sami chcete priložiť ruku k dielu, vhodné náradie vám pomôže, aby ste regál zmontovali obratom ruky. A práve čo sa týka náradia, nemali by ste upustiť od vysokých požiadaviek. Nezávisle od toho, či budete s náradím pracovať často alebo len zriedkavo.V dielni a vo výrobnej prevádzke profesionáli vedia, aké dôležité je v ich práci kvalitné náradie. Či je to kladivo, škrabka alebo kliešte – používajú sa len tie najlepšie. Oprávnene:Náradie uznávaných značiek „made in Germany'', ako je Hazet alebo Gedore, sú koncipované na najnáročnejšie trvalé používanie.


To znamená, že je vyrobené s maximálnou presnosťou, ergonomicky tvarované, odolné proti korózii a neopotrebováva sa tak rýchlo.


Ak je Váš rozpočet o niečo nižší alebo ak hľadáte jednoducho rozumné a funkčné náradie za atraktívnu cenu, bude pre Vás značka Gedore red a Vigor tým správnym riešením.A čo s uschovávaním náradia?Požadované náradie budete mať rýchlo poruke, ak ho budete mať uložené v praktických shadowboardoch (tieňových tabuliach): s vložkami z tvrdej gumy sa dostáva poriadok na dielenský stôl alebo do montážneho vozíka. Preto vám ponúkame aj súpravy náradia, ktoré Vám dodáme už priamo v shadowboardoch. Ak si kúpite súpravu náradia, ponúkame vám, mimochodom, aj záruku na možnosť dokupovania jednotlivých dielov súpravy.Profitujte v našom internetovom obchode z výberu a kombinačných možností: k dispozícii sú vám tu nielen rôzne súpravy, ale aj voľný sortiment pre vaše systémy dierovaných dosiek.