Chladiace zariadenia

Bez ohľadu na to, aké horúco je vonku, vaši zamestnanci si zachovajú čistú hlavu. Postarajú sa o to naše chladiace jednotky: splitové klimatizácie, mobilné klimatizačné zariadenia a odparovacie chladiče.

V kategórii Chladiace zariadenia Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: TCL, GREE, Master.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Cirkulácia vzduchu
Relevantné
Počet výrobkov: 12

Chladiace jednotky – koniec s hromadením teplaZachovať si chladnú hlavu sa niekedy ľahšie povie, ako urobí. Keď sa v pracovnom priestore nahromadí horúci vzduch, telo a myseľ sa rýchlo unavia. Naše chladiace jednotky to nenechajú zájsť tak ďaleko.
Alternatíva k ventilátoruHlavný rozdiel medzi chladiacou jednotkou a ventilátorom: Chladiaca jednotka znižuje teplotu, zatiaľ čo ventilátor cirkuluje vzduch. Dobré klimatizačné zariadenia sa neobmedzujú len na chladenie. Môžu sa používať aj na odvlhčovanie, vetranie a vykurovanie v zimnom období.Na stránke kaiserkraft nájdete chladiace jednotky nasledujúcich kategórií:

  • Splitové klimatizačné jednotky sú dve jednotky v jednej. Vnútorná jednotka odparuje chladivo v miestnosti. Vonkajšia jednotka uvoľňuje tepelnú energiu získanú z miestnosti do vonkajšieho prostredia.

  • Monoblokové klimatizačné jednotky: Tieto chladiace jednotky sú kompaktné a mobilné. Namiesto vonkajšej jednotky je tu hadica na odvod vzduchu, ktorá je vedená von napríklad cez otvorené okno alebo sa pripája k nástennému kanálu.

  • Odparovacie chladiče: Odparovacie chladiče zvlhčujú špeciálne filtre vodou z vodovodu a ochladený vzduch rozvádzajú v miestnosti pomocou ventilátora. Správna voľba na chladenie veľkých miestností.


Zatiaľ je to dobré. Otázkou je, kedy je ktorá chladiaca jednotka tou správnou voľbou.
Kde a kedy potrebujete akú chladiacu jednotkuRozhodujúcim faktorom pri výbere chladiacich jednotiek je to, čo chcete chladiť. Pre jednotlivé kancelárske alebo iné pracovné priestory je splitová klimatizačná jednotka dobrou voľbou, pretože prispieva k príjemnej pracovnej klíme počas celého roka. Keďže je príjemne tichá, je vhodná aj tam, kde sa vyžaduje maximálna koncentrácia. Monoblokové klimatizačné jednotky majú tú výhodu, že sú mobilné a pripravené na okamžité použitie. Ich hlučnosť je však vyššia. Vo veľkých otvorených alebo vetraných halách odporúčame odparovacie chladiče. Nevyžadujú chladiace kvapaliny škodlivé pre životné prostredie, ich prevádzka je lacná a môžu sa použiť okamžite.Máte ešte otázky k chladiacim jednotkám a klíme v jednotlivých miestnostiach? Kontaktujte nás. Radi vám poradíme a pomôžeme.