Stojace rebríky

V remeselníckom odvetví sú stojace rebríky flexibilnými pomôckami na vystupovanie na práce v malých výškach. Používajú sa však aj v sklade. Týchto užitočných pomocníkov môžete umiestniť kamkoľvek, kde ich budete potrebovať. Či už ide stojaci rebrík z dreva alebo skladací rebrík z hliníka: na kaiserkraft vám ponúkame rôzne vyhotovenia. Určite si tam nájdete vhodný model – pre väčšiu stabilitu a bezpečnosť pri každodennej práci.

V kategórii Stojace rebríky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MUNK, KRAUSE, ZARGES, Altrex, eurokraft pro, Layher, Hailo, euroline, eurokraft basic, HYMER.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 63

Stojace rebríky – na bezpečnú stabilituVďaka stojacim rebríkom je práca vo výškach do maximálne 4 m bezpečná. Či už na príležitostné použitie v kancelárii, pri skladových regáloch alebo na stavbu a montáž: Vyberte si podľa svojich potrieb medzi jednostranne alebo obojstranne pochôdznymi modelmi. Výber v internetovom obchode kaiserkraftje rozsiahly -–od malých skladacích rebríkov, ktoré môžu slúžiť ako stabilné schodíky, až po stojace rebríky s 8 a viac stupňami.Vlastnosti stojacich rebríkovPri remeselných prácach alebo prácach v sklade je stabilita skladacieho rebríka rozhodujúcim faktorom z hľadiska bezpečnosti zamestnancov. Kónický tvar zabraňuje prevráteniu správne postaveného stojaceho rebríka. Pri rozkladaní rebríka sa uistite, že kovový alebo textilný popruh je po rozložení rebríka napnutý. Plastové pätky rebríka navyše posilňujú priľnavosť tejto pomôcky na vystupovanie k zemi ˜či podlahe – takže sa rebrík nepošmykne.Praktické vybavenia skladacích rebríkovOkrem stability stojaceho rebríka zabezpečuje prácu bez pošmyknutia aj rebrovaný povrch stupňov. Polstrované predné okraje stupňov chránia kolená a holene, keď sa o ne opriete. Praktické pomôcky na vystupovanie majú aj vysokú nosnosť – modely na vysoké zaťaženie majú dokonca nosnosť až 250 kg. Zároveň sú ľahké, takže stojací rebrík vyrobený z hliníka alebo sklolaminátu môže postaviť a premiestniť jedna osoba.Rôzne typy v našom sortimente vám v závislosti od modelu ponúkajú ďalšie špeciálne výhody vďaka špeciálnym funkciám: stojace rebríky s kolieskami a ergonomicky tvarovanými madlami zvyšujú bezpečnosť pri skladovacích prácach. Iné modely majú výklopnú odkladaciu plochu na náradie alebo vedrá – praktické najmä pri ručných prácach alebo maľovaní.Chcete poradiť s výberom vhodných stojacich rebríkov? Náš priateľský servisný tím vám rád pomôže – kontaktujte nás.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Priečniky | Dvojité rebríky | Rebríky s priečkami | Hliníkové rebríky | Rebríky so stupňami | Schodíky Twinco | Stojace rebríky KRAUSE