Značka
Materiál
Pracovná výška

Stojace rebríky

Postaviť a vystúpiť nahor, také jednoduché je to so správnym rebríkom: So stojacimi rebríkmi ste veľmi flexibilní, pretože pomôcku na vystupovanie môžete postaviť kdekoľvek, kde ju práve potrebujete. Naše modely garantujú stabilitu a bezpečnosť!

V kategórii Stojace rebríky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Günzburger, ZARGES, KRAUSE, Altrex, EUROKRAFTpro, Layher, Hailo, euroline, EUROKRAFTbasic, HYMER.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 56
Zobrazenie:

Bezpečné vystupovanie so stojacimi rebríkmiTam, kde sú, sa dá ísť ešte vyššie: stojace rebríky od KAISER+KRAFT sú stabilné pomôcky na vystupovanie, ktoré robia z prác vo výškach bezpečnú záležitosť. Či na príležitostné používanie v kancelárii, pri skladovom regáli alebo na stavbu a montáž: vyberte si úplne podľa svojich potrieb medzi jednostranne alebo dvojstranne pochôdznymi typmi od jednoduchého schodíka až po rebrík s priečkami so 16 stupňami.Rozmanitosť typov nášho sortimentu vám ponúka ku každému modelu špeciálny prídavný úžitok vďaka mimoriadnym vlastnostiam: rebríky so stupňami na kolieskach s ergonomicky tvarovanými madlami zvyšujú bezpečnosť a dá sa s nimi ľahko manévrovať pri vzpriamenom postoji. Vystlané predné hrany stupňov chránia koleno a píšťaly pri opieraní, čo umožňuje bezpečné a pohodlné státie. A pri prácach na plošinách našich plošinových rebríkov ste obzvlášť chránený viacstrannými zábradliami. Práve to je skutočnou výhodou vo veľkých výškach.Projekt? Beží. Rebrík? Stojí!Ak sa chce niekto dostať do výšky, prioritou je stabilita – a síce pre človeka aj zariadenie. Ryhované povrchy stupňov zaručujú prácu personálu bez šmýkania, pätky rebríka z plastu zlepšujú držanie pomôcky na vystupovanie na zemi. Základným prvkom je tu však konštrukcia: kužeľový tvar bráni prevráteniu stojaceho rebríka. A hoci bezpečnosť má pri našich rebríkoch veľkú váhu, na váhe sa to neprejavuje: stupňové rebríky z hliníka alebo sklolaminátu dokáže postaviť alebo prenášať aj jedna osoba – a to pri vysokej nosnosti až do 250 kg pri modeloch na vysoké zaťaženie.Rebríky pre všetkých – a na všetkoPrezrite si náš sortiment rebríkov a zábradlí, ponuka je obrovská. Nájdete tu aj viacúčelové rebríky, teleskopické rebríky, príložné rebríky – jednoducho akúkoľvek pomôcku, na bezpečnú prácu vo výškach, ktorý si viete predstaviť. Nejaké nesplnené požiadavky? Kontaktujte nás – tešíme sa na vás!