Ochrana hrán, ochrana povrchov

Žiaden balík, žiadna paleta sa nezaobíde bez hrán. A keď má byť váš expedovaný tovar doručený príjemcovi bezpečne a nepoškodený, použite malý trik pri balení, ktorý sa tu ponúka – v mnohých tvaroch, veľkostiach a materiáloch.

V kategórii Ochrana hrán, ochrana povrchov Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic.

Ochrana hrán a povrchov: Narážanie? Žiadny problém!Aj robustný prepravný tovar má svoju Achillovu pätu. A to zvyčajne v rohoch a na hranách. Ušetrite si náročné balenie a v prípade neskladného a citlivého tovaru stavte na výrobky na ochranu hrán a povrchov. Aj pre dopravné prostriedky je výhodou, ak sa nemusíte obávať žiadneho narážania.
Výpočet nákladov a otázka prínosu: Ktorý prepravovaný tovar si vyžaduje ochranu povrchu a hrán?Či už ide o veľký písací stôl z vysokokvalitných materiálov alebo paletu s pórobetónovými blokmi: Ochrana povrchu a hrán je vždy dôležitá, ak chcete z bodu A do bodu B prepraviť ťažký, neskladný tovar, ktorý by sa mohol rozštiepiť alebo odtrhnúť.Ochranné výrobky zaisťujú neuralgické body na výrobku a zároveň znižujú potrebu obalových materiálov. Napríklad na ochranu rohov písacieho stola, ktoré sú náchylné na poškodenie, by ste inak potrebovali obrovskú kartónovú škatuľu, ktorá ponúka dostatok priestoru na hrubé podloženie celého kusa nábytku. Bolo by to plytvanie priestorom a zdrojmi a logistické úsilie by sa katapultovalo do obrovských rozmerov.Výrobky na ochranu povrchu a hrán však zároveň do určitej miery zaisťujú aj to, aby napríklad nedošlo k poškodeniu dopravného vozidla spôsobeného oderom alebo odštiepením, ak je vozidlo naložené mnohými paletami primerane zaisteného neskladného tovaru.
Čo je úlohou výrobkov na ochranu hrán a povrchu počas prepravy?Uholníky na ochranu hrán z rôznych materiálov sú dôležité na zabezpečenie nákladu, pretože umožňujú čo najtesnejšie utiahnuť napínacie pásy a zlepšujú uchytenie mnohých materiálov – a to bez rizika poškodenia. To platí aj v prípade, ak chcete náklad premiestňovať pomocou zdvíhacích zariadení.
Hrana, roh, uhol: Kedy použiť ktorý výrobok?Obaly a tovar musia samozrejme vždy spolu ladiť. To sa týka materiálu, ako aj nádoby, hmotnosti, rozmerov a ostatných súčastí obalu na optimálnu prepravu.Rohové prvky a lišty z kartónu sú užitočné pri preprave nábytku alebo ako dodatočná „ochranná vrstva'' pod oväzovacie pásky, povrchová ochranná sieť zabezpečuje neporušenosť celokovových povrchov. Pre ťažké drevené lišty na paletách je správnou voľbou uholník z plastu v rôznych vyhotoveniach.V ponuke máme aj tubusy z tvrdého papiera na prepravu plánov, výtlačkov alebo iných dokumentov a ponúkame vám mimoriadne šikovný variant ochrany výrobkov pomocou našich teleskopických tubusov.Ešte viac tipov na úspešnú logistiku prepravy vám ponúka náš nákupný poradca Obalový materiál!Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Uholníky na ochranu hrán | Skladacie kartóny | Ochrana rohov | Ručné odvíjače | Zmršťovacie fólie | Baliace príslušenstvo | Baliace stoly TRESTON