Ochrana sluchu

Ako prosím? Ten, kto včas začne s chráničom sluchu, sa musí neskôr menej pýtať a má zo života viac. Správny chránič sluchu nájdete u kaiserkraft.

V kategórii Ochrana sluchu Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Uvex, MOLDEX, 3M.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 24

Chránič sluchu: Bezpečne pred hlukomKaždý 7. dospelý v Nemecku je nedoslýchavý a mnohí tomu mohli zabrániť. Napríklad pomocou ochranných slúchadiel alebo zátok do uší. Tieto spoľahlivo znížia hlučnosť a chránia vaše uši pred škodlivými frekvenciami.Uši potrebujú väčšiu ochranu ako iné zmyslové orgányTo, aké citlivé sú naše uši, zistíme až vtedy, ak nám v nich začne pískať alebo šumieť. Potom je už možno neskoro. Pretože už nízke zaťaženia hlukom počas dlhšieho časového obdobia môžu nezvratne poškodiť sluch. Zaťaženia hlukom, ktoré sú bežné vo výrobnej hale, na stavbe alebo pri montáži.Našťastie, ochrana vášho sluchu nie je vôbec zložitá. Všetko, čo na to potrebujete, je správny chránič sluchu.U kaiserkraft ho dostanete v rôznych vyhotoveniach:


  • Zátky do uší

  • Slúchadlové chrániče sluchu

  • Strmeňové chrániče sluchu

Všetky tieto druhy chráničov sluchu majú spoločné to, že znižujú hladinu hluku. A o koľko v priemere, to vám prezradí takzvaná hodnota SNR.Dôležité: Chránič sluchu na pracovisku nie je dobrovoľná záležitosť. Od expozície hluku 80 decibelov musia zamestnávatelia poskytovať chránič sluchu, od 85 decibelov ho musia zamestnanci používať.Zátky alebo slúchadlá? – rozdiely medzi chráničmi sluchuZátky do uší z polyuretánu sú malé, príjemne sa nosia a dajú sa dobre kombinovať s iným ochranným vybavením, napríklad s ochrannými okuliarmi. So stanicou s chráničmi sluchu poskytnete zamestnancom možnosť kedykoľvek a v krátkom čase sa vybaviť chráničom sluchu.Ochranné slúchadlá sú ideálne vtedy, ak na pracovisku nie je hluk trvalo, ale vždy opakovane na krátky čas. Jednoducho nasadiť a zložiť namiesto umiestňovania zátok do zvukovodu. Podobne to platí pre strmeňový chránič sluchu.Máte ešte nejaké otázky? Náš zákaznícky servis je vám kedykoľvek ochotne k dispozícii. Pozrite si aj naše ostatné produkty pre bezpečnosť práce ako chrániče očí, produkty na ochranu hlavy a chrániče dýchacích ciest.