Vedrá

Vedrá sú vždy potrebné. Či pre profesionálov v oblasti čistenia, potravinárskych technikov alebo remeselníkov. Nič sa predsa nevyrovná univerzálnej nádobe, a to nielen pri udržiavaní čistoty. V tejto kategórii nájdete plastové vedrá s vekom alebo bez veka, vedrá vhodné pre potraviny alebo nehorľavé vedrá z plastu, ušľachtilej ocele alebo oceľového plechu – a samozrejme všetky čistiace pomôcky pre malé a stredné prevádzky a živnostníkov.

V kategórii Vedrá Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Vikan, eurokraft basic, Vermop.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 14

Vedro: úplná samozrejmosťAk chcete mať čistú firmu, potrebujete vedrá. Plastové vedrá, vedrá s vekom alebo vedrá z ušľachtilej ocele však nie sú po ruke len ako čistiace pomôcky. Tieto nádoby sú vždy pripravené aj na použitie ako prenosné pomôcky na vytvorenie poriadku a porciovanie.Aké vedrá existujú?Nielen náš výber ukazuje, že od vedier môžete očakávať oveľa viac, než že sú len spoľahlivými čistiacimi pomôckami. Vďaka svojmu materiálu a mnohým doplnkom vedrá zastávajú prekvapivo veľa úloh v podniku a u živnostníkov:  • Oceľové vedrá sú nehorľavé a možno v nich skladovať okrem mnohých kvapalín a pevných látok aj popol, pokým nevychladne a nie je pripravený na likvidáciu.

  • Vedrá s vekom v rôznych veľkostiach „porciujú'' najrozličnejšie kvapaliny a výrobky. Sú optimálne na efektívne skladovanie: S vekom ich možno stohovať, bez veka vkladať do seba.

  • Ak sú vedrá vhodné na potraviny, používajú sa vo veľkých kuchyniach alebo pri kateringu. Uchovávajú pripravené jedlá a prísady, môžu uskladňovať krmivo v stajniach a pri ošetrovaní zvierat a mnoho ďalšieho.

  • Vedrá na čistenie s výlevkou, odkladacou policou alebo žmýkačom tvoria silný tím so stieracím mopom alebo pomocníkmi na čistenie okien.


Ako mám používať vedrá pri čistení?Štvorfarebný kód hygienického čistenia: Aby ste zabránili krížovej kontaminácii, používajte na rôzne čistiace úlohy rôzne čistiace prostriedky a vedrá rôznej farby. Vo všeobecnosti si profesionáli v oblasti sanity vyberajú plastové vedrá v jasných základných farbách. V týchto farbách sú aj čistiace utierky, lopaty atď.  • Pre hygienicky vysoko citlivé sanitárne zariadenia, ako sú toalety, si vyberte hranaté alebo okrúhle plastové vedrá v červenej farbe.

  • Umyvárne a umývacie priestory mimo toalety sa čistia žltými vedrami s objemom 25 litrov alebo inými plniacimi množstvami.

  • Kuchyňa je kódovaná zelenou farbou. Táto farba sa odporúča aj pre priestory, kde sa používajú dezinfekčné prostriedky, napríklad v opatrovateľskej službe.

  • Modré plastové vedrá a čistiace pomôcky sú vyhradené pre kancelárie a hygienicky bezchybné povrchy.


Aby ste zabránili akejkoľvek forme prenosu mikróbov, ukladajte vedrá a pomôcky na čistenie pre určité oblasti vždy na osobitný čistiaci a upratovací vozík.To sa, samozrejme, oplatí len vtedy, ak Vaši experti na čistotu ošetrujú viac ako len niekoľko metrov štvorcových určitej kategórie. V opačnom prípade dbajte na to, aby sa čistiace pomôcky aj pri ich vlastnom čistení ošetrili osobitne a následne aj osobitne uskladnili.Hygiena v kancelárii alebo poriadok a čistota na pracovisku sú komplexné, ale nie komplikované. Potrebujete len správne výrobky, niekoľko profesionálnych rád a možno trochu pomoci pri výbere zariadenia. S tým vám radi pomôžeme. Kontaktujte nás teraz.