Vychystávacie vozíky

Aký by mal byť Váš nový tímový kolega? Nápomocný, agilný, vnímavý, statný a silný a posadnutý prácou? Nech sa páči: Tu sú Vaše servisné vozíky a vychystávacie vozíky od kaiserkraft. Použiteľné v mnohých oblastiach, na uľahčenie prepravy ťažkých predmetov. A na šetrenie pracovnej sily Vašich zamestnancov.

V kategórii Vychystávacie vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Kongamek, HelgeNyberg, Gmöhling.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 68

Vychystávacie vozíky a servisné vozíky: Rýchla dodávka pre spokojných zákazníkov!Rozhodujúce konkurenčné výhody si ako odosielateľ a dodávateľ vytvárate priamo v sklade: Čím rýchlejšie sú vaši zamestnanci schopní objednávku skompletizovať a odoslať na výdaj tovaru, tým rýchlejšie bude objednávka u zákazníka. Vychystávacie a servisné vozíky sú preto dnes jednou z dôležitých súčastí spokojnosti zákazníkov.Aké sú výhody servisných a vychystávacích vozíkov?Práve v sekcii produktov Sklad musia byť dopravné zariadenia dostatočne obratné, aby sa s nimi dalo manévrovať na malej ploche. A musia presne zodpovedať príslušnej úlohe, na ktorú sú určené. V prípade servisných a vychystávacích vozíkov je to okamžite zrejmé.Zamestnanec posúva vozík na ľahkochodných kolesách a kolieskach pomedzi rady regálov, vyberá tovary a výrobky a môže ich triediť priamo do príslušných obalov alebo prepraviek s viditeľným obsahom. Potom pracovník nádobu dopraví buď priamo k odosielaciemu pultu alebo na pracovisko, ktoré potrebuje vychystané tovary. A pritom nemusel ani raz zdvihnúť ťažkú debnu alebo sa namáhavo vykrúcať.Z jednoduchého osadzovania, triedenia a rozloženia tovarov na vozíku budete mať, samozrejme, úžitok aj v iných oblastiach podniku – napríklad v závodnej jedálni alebo vo forme kancelárskeho vozíka na chodbách administratívneho traktu alebo poštovom oddelení.Ako tieto vozíky zaručia ergonomickú prácu?Pri používaní vychystávacích alebo servisných vozíkov telo nie je zaťažované prenášaním ťažkých a neskladných tovarov. Okrem toho sa mnohé modely dajú výškovo prestaviť, ložná plocha sa dá často sklápať. To ešte viac uľahčuje prístup k vychystaným tovarom a zabezpečuje, napríklad na dielenskom pracovisku, aby ste mohli siahnuť za nasledujúcou skrutkou alebo nasledujúcim konštrukčným dielom bez toho, aby ste sa museli namáhavo vykrúcať.Nakoľko možno servisné vozíky zaťažiť?Maximálna nosnosť vyplýva z konštrukcie a funkcie vozíka. Pojazdný stojan na materiály s osobitnou, naklápateľnou nosnou plochou sa dá, samozrejme, zaťažiť menej ako viacposchodový vychystávací vozík s europrepravkami. V našej ponuke však vždy dbáme na to, aby boli optimálne splnené vysoké požiadavky priemyselného a dielenského sektora z hľadiska zaťažiteľnosti. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás!Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Počítacie váhy | Váhy na listy | Ručné zdvíhacie vozíky | Hliníkové debny | Lepiace pásky na mokré lepenie | Prepravky KLT