Značka
+
Dĺžka
+
Dĺžka plošiny
+

Vychystávacie vozíky

Aký by mal byť Váš nový tímový kolega? Nápomocný, agilný, vnímavý, statný a silný a posadnutý prácou? Nech sa páči: Tu sú Vaše servisné vozíky a vychystávacie vozíky od KAISER+KRAFT. Použiteľné v mnohých oblastiach, na uľahčenie prepravy ťažkých predmetov. A na šetrenie pracovnej sily Vašich zamestnancov.

V kategórii Vychystávacie vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Kongamek, HelgeNyberg, QUIPO.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 39
Vychystávacie vozíky – praktické funkcie na variabilné možnosti použitia
V oblastiach skladovania, expedície a montáže sa používajú okrem vychystávacích vozíkov aj stojany na materiál a prípravné vozíky v rôznych vyhotoveniach. Jednotlivé modely sa pritom účelne upravia podľa konkrétnych požiadaviek. Robustné vychystávacie vozíky s oceľovými podstavcami môžu prijať multi-plastové prepravky alebo prepravky s viditeľným obsahom v rôznom počte a veľkosti. Mnohé z týchto servisných vozíkov disponujú možnosťou sklopenia a naklonenia, čo uľahčuje prístup k obsahu vkladacích prepraviek. Bezpečnú aretáciu vychystávacích vozíkov zabezpečujú pružinové západky. Užitočné a účelné sú aj kombinácie pevných a sklopných rámov jednotlivých poschodí. Tieto vychystávacie vozíky sú spravidla využiteľné pre nosnosti do 150 kg a tým vhodné aj pre ťažšie náklady. Príprava pracovných materiálov pre činnosti vykonávané posediačky a postojačky sa môže realizovať aj využitím stojanov na materiál. Tieto podstavce v tvare pultov sa dajú flexibilne prestavovať vo výške, a tým zaručujú ergonomickú prácu. Pneumatické padacie brzdy a kolieska so zaistením sa postarajú o bezpečné zastavenie. Okrem týchto dopravných vozíkov nájdete u nás ešte veľa ďalších možností. So široko členenou ponukou vychystávacích vozíkov Vám náš internetový obchod ponúka riešenia pre Váš podnik podľa Vašich potrieb.

Objednávka vychystávacích vozíkov online
Vaše vychystávacie vozíky si môžete objednať hneď tu v internetovom obchode. Prepravné zariadenia a vozíky poskytujú podporu pri pracovných postupoch na mnohých úsekoch firmy. Rozumným spôsobom prispievajú k úspore času a uľahčeniu práce. Vychystávacie vozíky tu máme na mnoho rôznych odborne špecifických účelov. V administratívnej oblasti sa uplatnia kancelárske vozíky a vozíky na rozdeľovanie pošty v rôznych tvaroch. Ľahšie kancelárske a skladové vozíky z podstavcov z oceľovej rúrky sú vďaka štyrom otočným kolieskam obratné a pohyblivé a dajú sa použiť tak na rozdeľovanie pošty, ako aj na prípravu montážnych materiálov. Pre ťažšie balíky na expedícii sú najlepšou voľbou vysoko zaťažiteľné vozíky na rozdeľovanie pošty. Robustná konštrukcia bezpečne zvládne zaťaženie do 200 kg na dvoch poschodiach a s otočnými kolieskami s dvojitou brzdou sa bude dať dobre kontrolovať. Pneumatiky odolné voči oderu zabraňujú pri používaní neželaným stopám a trvalo chránia podlahové krytiny.