Čistenie okien

Šedé vyhliadky pri práci? Vpustite dovnútra svetlo. Tu nájdete produkty na čistenie okien, od utierok z mikrovlákna cez rozmývače až po profesionálne prostriedky na čistenie okien.

V kategórii Čistenie okien Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Unger, eurokraft basic, Vermop.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Cena s DPH
43
43
275
275
-
Relevantné
Počet výrobkov: 16

Čistenie okien – zachovajte si prehľadČistenie okien bez zanechávania šmúh a pásov? S produktmi od kaiserkraft sa postaráte o voľný výhľad.Prečo pravidelné čistenie okien predstavuje veľký rozdielPredstavte si, že vstúpite do miestnosti so špinavými oknami, ktoré takmer vôbec neprepúšťajú denné svetlo. Potom si predstavte tú istú miestnosť zaplavenú svetlom, s čistými oknami. Cítite ten rozdiel? Vaši zamestnanci to cítia tiež. Čisté okná pozdvihnú náladu a predchádzajú únave. Odhliadnuc od toho čistenie okien vplýva aj navonok. Pretože čistá fasáda vytvára dobrý dojem.Ako často by ste mali čistiť oknáVšeobecne platné pravidlo neexistuje, ale základné pravidlo, podľa ktorého by ste sa mali riadiť: Približne 4 až 6-krát za rok je dobrá priemerná hodnota. Ako často je však skutočne čas na čistenie okien, závisí okrem iného od toho, aký znečistený je vonkajší a vnútorný vzduch a nakoľko sú okná vystavené poveternostným vplyvom. Pri výkladoch má voľný výhľad priamy účinok na obraty. Čistite ich optimálne každý týždeň.S týmto náradím sa čistenie okien určite vydaríKancelárska a výrobná budova s veľkými a vysokými sklenenými fasádami sú prípadom pre profesionálnych umývačov okien. Tým, že vaši zamestnanci samostatne vyčistia menšie sklenené plochy, ušetríte peniaze. Predpokladom je správne vybavenie na čistenie okien.U nás dostanete všetko, čo potrebujete na dokonalé výsledky:  • Utierky z mikrovlákna na rýchle odstránenie prachu a nečistoty

  • Rozmývač na rozdelenie čistiacej kvapaliny na oknách

  • Stierky na dôkladne sťahovanie nečistoty a čistiacej kvapaliny

  • Teleskopické tyče na väčší dosah a šetrenie chrbta pri práci

  • Prostriedky na čistenie okien na profesionálne nároky, lepšie ako akýkoľvek bežný čistič okien

  • Škrabka na sklo na šetrné odstránenie odolných nečistôt


Najradšej by ste mali kompletné vybavenie? U kaiserkraft nájdete takisto všetko v jednom. Pozrite sa na naše súpravy na čistenie okien.Čisté pomery s našimi produktmi na čistenieČistota a poriadok je pre nás výzvou. Preto u nás dostanete nielen produkty na čistenie skla a rámov. Či metly alebo zametacie stroje, vysokotlakové čističe, prostriedky na priemyselné čistenie, čističe vzduchu alebo vysávače, v našom sortimente pre čistenie a potrebu sanity nájdete takmer všetko, čo potrebujete na úspešný boj proti prachu a nečistote. Náš vodiaci systém – Priemyselné čistenie vám pomôže pri hľadaní.Nenašli ste svoj požadovaný produkt? Želáte si individuálne poradenstvo? Pomocou našej kontaktnej stránky nájdete rýchlo vhodného kontaktného partnera.