Dláta

Na oddeľovanie a obrábanie: Dláta pomáhajú pri tvarovaní obrobkov. Sú tiež praktickými pomocníkmi pri renovačných prácach, pretože poskytujú potrebnú páku. V internetovom obchode kaiserkraft nájdete rôzne typy dlát – od plochých dlát cez špicaté dláta až po murárske dláta.

V kategórii Dláta Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KS Tools.

Dláto: nevyhnutná klasikaDláta tvarujú drevo, kameň a iné materiály s maximálnou presnosťou. Toto bežné ručné náradie možno používať flexibilne. Či už ide o špicaté alebo murárske dláta, ploché dláta alebo vytĺkače: Rezné hrany a hroty ručného náradia sa dajú aj naostriť – vďaka tomu sú vhodné na nepretržité komerčné použitie. Je dôležité, aby ste po naostrení náradie spevnili, čím sa zabezpečí jeho funkčnosť.Kedy a aký typ dláta použiť?Názov dláta buď odkazuje na jeho tvar, alebo označuje oblasť jeho použitia. Napríklad špicaté dláto má ostrý hrot. Zabezpečuje vysokú úroveň presného prieniku, ak chcete opracovať alebo odstrániť rôzne materiály. Ploché dláto má naopak plochú reznú hranu, ktorá umožňuje presnú kontrolu lámania hrán.Dláta na škáry a murárske dláta nesú svoj názov vďaka presnému prispôsobeniu reznej hrany na úzke štrbiny a škáry. Sú vhodné na odstraňovanie neporušených tehál. So sekáčom na obklady sa môžete dostať pod stenové prvky pri renovácii sanitárnych miestností alebo kuchýň. Na druhej strane, vytĺkače sú nevyhnutnými pomocníkmi, ak chcete zatĺkať alebo vytĺkať rôzne spojovacie prvky.Dláta so šikmými hlavami sú pri výrobe karosérií nevyhnutné na uvoľňovanie zvarových spojov. Vďaka tvaru môžete oddeliť zvarový spoj kladivom a dlátom bez poškodenia okolitého materiálu. Sortiment dopĺňajú železá na vybíjanie tvarov do materiálov. Od kruhových otvorov až po výrezy v tvare rukovätí – s týmto praktickým náradím to zvládnete za krátky čas.Súpravy dlát: kompletná výbavaSúpravy dlát sú praktické na každodenné použitie. Pozostávajú z dlát rovnakého typu, ale s rôznymi priemermi kanálikov. Na druhej strane kombinované súpravy ponúkajú ploché aj špicaté dláta, ako aj iné bežné tvary. Vďaka tomu máte vždy poruke to správne dláto – bez ohľadu na to, či chcete opracovávať drevo, kameň alebo iné materiály.Chcete získať podporu pri výbere vhodných dlát alebo máte otázky týkajúce sa konkrétneho výrobku? Potom nás kontaktujte. Naši servisní poradcovia vám radi pomôžu osobne.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Skrinky na sortiment | Policové regály | Boxy na náradie | Prepravky KLT | Rohožky pre pracoviská | Zváracie prístroje | Priečniky | Výplňový materiál