Dopravné rudly

Dopravné rudly upracú všetko. Presnejšie povedané, sú to multitalenty, ktoré uľahčujú mnohé práce. Napríklad nosenie ťažkých predmetov. Prepravujú práčky alebo chladničky, balíky, prepravky na nápoje, kartóny na sťahovanie, pneumatiky, debny s potravinami a … a … a … možnosti ich využitia sú takmer nevyčerpateľné

V kategórii Dopravné rudly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, MATADOR, eurokraft basic, RuXXac, Kongamek.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 51

Dopravné rudly – multitalenty v rôznych vyhotoveniachRudla na vrecia, dopravná rudla, stohovacia rudla – tento klasik medzi dopravným zariadeniami má takmer tak mnoho názvov ako oblastí použitia. Vďaka čomu je však vlastne taký nepostrádateľný a čo odlišuje jednu rudlu od druhej?Prečo sú rudly na vrecia také praktickéPráca rovná sa sila krát dráha. Táto rovnica je základom pre princíp pákového efektu. Popisuje tiež, prečo môžete pomocou dopravných rudiel bez problémov nadvihnúť a prepravovať chladničky – bez cudzej pomoci, dlhoročného kulturistického tréningu a následného poškodenia medzistavcových platničiek.Dopravné rudly sa pritom dajú jednoducho ovládať, priestorovo úsporne skladovať a používať na najrôznejšie prepravované tovary.Od sťahovania po prepravu balíkov: Na to všetko sa dajú použiť dopravné rudlyRýchlo preniesť tri stohovacie prepravky do vedľajšej budovy, chladničku do dopravného vozidla alebo balíky k vchodovým dverám? So správnou rudlou na vrecia žiaden problém. Či hranaté, okrúhle alebo tvaru valca, ťažké alebo ľahké, dobrá rudla prepraví toho veľa. Napriek tomu, nie každá dopravná rudla je rovnako vhodná na každú prepravu.Sklopné alebo nesklopné – tieto rozdiely existujúNa prvý pohľad vyzerá jedna rovnako ako druhá. Avšak najneskôr pri prvom použití sú rozdiely badateľné. U kaiserkraft nájdete rudly na vrecia značiek EUROKRAFTbasic alebo EUROKRAFTpro v rôznych vyhotoveniach. Ktoré je pre vás najvhodnejšia, závisí od toho, čo chcete prepravovať:  • Ten, kto presúva z miesta na miesto motorové bloky alebo iné ťažké váhy, najlepšie urobí, ak siahne po masívnych rudlách na vrecia z ocele alebo hliníka. Tieto unesú až 400 kilogramov.

  • Radšej menšie a šikovné? Sklopné dopravné rudly sa zmestia do každého batožinového priestoru a sú napriek tomu až prekvapivo výkonné. To sa vyplatí na akciách, veľtrhoch alebo pri sťahovaní. Len pri preprave po schodoch sa ich nosnosť redukuje približne o polovicu.

  • Mimochodom, schody: Tie zvládnete najlepšie s našimi schodiskovými rudlami.


Okrem toho nájdete u nás rudly s extra veľkými lopatami, rudly na stoličky a rudly na pneumatiky. Takto môžete uviesť do pohybu takmer všetko.Správne kolesá pre vašu dopravnú rudluStabilný rám boduje len v spojení so správnymi kolesami. Tu siaha výber od pneumatík s ľahkým chodom, ktoré dobre odpružia malé nerovnosti, až po bezpečnostné kolesá z polyuretánu. Kedy a ktoré kolesá sú lepšie, to závisí znovu od prostredia. Máte pochybnosti pri výbere? Pri vašom rozhodovaní vám radi pomôžeme.Myslite aj na dostatočné zaistenie tovaru, napríklad pomocou upínacích popruhov. Tieto dostanete u nás, rovnako ako veľký výber kolies a koliesok a ďalšie príslušenstvo.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Hliníkové debny | Hliníkové transportné boxy | Lepiace pásky na mokré lepenie | Ručné zdvíhacie vozíky | Lepiace etikety | Pomôcky na zdvíhanie | Dopravné rudly MATADOR