Značka
+
Hĺbka lopaty
+
Hmotnosť
+

Dopravné rudly

Dopravné rudly upracú všetko. Presnejšie povedané, sú to multitalenty, ktoré uľahčujú mnohé práce. Napríklad nosenie ťažkých predmetov. Prepravujú práčky alebo chladničky, balíky, prepravky na nápoje, kartóny na sťahovanie, pneumatiky, debny s potravinami a … a … a … možnosti ich využitia sú takmer nevyčerpateľné

V kategórii Dopravné rudly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MATADOR, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, QUIPO, RuXXac, Kongamek.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 58
Dopravné rudly – rudly na vrecia a ergonomické vozíky na schody
Dopravné rudly sú už veľa rokov najdôležitejšími a nepostrádateľnými pomocníkmi v mnohých odvetviach. Nezáleží na tom, či je potrebné prepraviť debny s pivom v gastronómii alebo v obchode s nápojmi. V obidvoch prípadoch pomôžu dopravné rudly, rovnako ako v zásielkovom obchode, na stavenisku alebo u poskytovateľov cestovných služieb. Dopravné rudly môžu byť navrhnuté na rôzne účely. Jednoduchá rudla na vrecia sa v priebehu rokov ďalej intenzívne vyvíjala. Takto vznikli schodiskové rudly, stohovacie rudly a rudly na stoličky, ale aj ergonomicky vypracované dopravné rudly na zdravú prácu. Pre väčšie dopravné trasy sú vhodné ručné vozíky, ktoré dokážu s mimoriadne veľkou ložnou plochou prepraviť aj veľmi rozsiahle množstvá prepravovaných tovarov počas jednej jazdy. Dopravné rudly ako vozíky na balíky slúžia takisto na plynulú a jednoduchú prepravu. Okrem statických modelov existujú medzičasom aj flexibilné varianty. Skladacie dopravné rudly sú mimoriadne priestorovo úsporné a dajú sa použiť na rôznych miestach. Prenášanie uľahčujú sklopné modely. Tieto dopravné rudly sú mimoriadne vhodné pre podujatia a veľtrhy. Ponuka zariadení v internetovom obchode je skutočne veľmi veľká, takže si určite budete vedieť rýchlo vybrať prepravný prostriedok, ktorý bude vyhovovať Vašim konkrétnym požiadavkám.

Dopravné rudly od silných značiek
Dopravné rudly sú tu v online obchode nielen vo veľkej rozmanitosti, ale aj od renomovaných značiek. Prepravné zariadenia a vozíky od QUIPO a EUROKRAFT sú zárukou vysokej kvality a dlhej životnosti. Nájdete tu dopravné rudly s nosnosťou viac ako 500 kg, ako aj sklopné rudly na vrecia. Výberom konkrétnej hĺbky lopaty sa dá určiť, na aké prepravované tovary sa tieto zariadenia najviac hodia. Ak je potrebné zdolať schody, alebo ak sa rudla pohybuje po nespevnenom podklade, je potrebné venovať zvýšenú pozornosť aj výberu pneumatík. Schodiskové rudly vybavené tromi kolesami na každej strane zaručujú pritom mimoriadnu funkčnosť. Voliteľnými nosnými ramenami sa dajú tieto systémy navyše rozšíriť na komfortné rudly na prepravu stoličiek. Dopravné rudly sú v ponuke v závislosti od krehkosti prepravovaného tovaru a podľa konkrétneho pracovného okolia s pneumatikami naplnenými vzduchom alebo celogumovými obručami. Či stohovacia rudla, rudla na debny alebo rudla na vrecia: Vďaka pevným oceľovým a hliníkovým konštrukciám sú dopravné zariadenia vyhotovené veľmi robustne a odolne. Pri rozhodovaní o vhodnom produkte netreba podceniť ani to, po akých cestách sa bude s rudlou prechádzať. Na väčšie vzdialenosti sú výhodné pohodlné rukoväti s výrazným profilom a ľahký chod kolies.