Lopatky na smeti, lopaty

Patria do každého podniku: lopatky na smeti a lopaty vám pomáhajú pri zmetávaní nečistoty. Či už hľadáte nejaké do exteriéru, do kancelárie alebo do potravinárskeho priemyslu – tu nájdete vhodné lopatky na smeti pre každú požiadavku.

V kategórii Lopatky na smeti, lopaty Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: FLORA, Vikan, eurokraft basic, CEMO, KS Tools, Rubbermaid, Unger, Vermop.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Materiál
Relevantné
Počet výrobkov: 31

Lopatky na smeti a lopaty pozberajú všetko!Až s lopatkou na smeti bude zmeták praktickou zametacou súpravou. To vie každý. Ale existujú dobré dôvody na to, aby ste sa pri výbere pozreli dôkladnejšie. Pretože lopatky na smeti a lopaty sú všestranné a skutočne zatočia so všetkou špinou – ak si vyberiete vhodný model.Aké výhody majú lopatky na smeti s dlhou násadou? Majú aj nejaké nevýhody?Najdôležitejšia výhoda je zjavná: Pri naberaní nečistoty sa nemusíte zohýnať. Okrem toho môžete súčasne zametať a nečistotu pohodlne dostať na lopatku na smeti. V každom prípade sa väčší akčný rádius postará o to, že lopatku na smeti musíte vyprázdniť s trocha väčšou akrobatikou a rovnováhou do vreca na odpadky na čistiacom vozíku.Na druhej strane môžete so zametacou súpravou pracovať pohodlne a ergonomicky aj v oblastiach,v ktorej nie je elektrický prúd ani miesto na zametacie stroje alebo ostatné motorizované prostriedky z oblasti čistenia a sanity.Ak je potrebné skutočne dôkladne vyčistiť alebo odstrániť odolnú nečistotu z ulíc, odporúča sa vo väčšine prípadov skôr použitie vysokotlakového čističa.Aké podmienky spĺňajú lopatky na smeti a lopaty pre potravinársky priemysel?Lopatky na smeti a lopaty slúžia nielen na priebežné čistenie vo výrobnej oblasti. Hodia sa aj na prepravu a kontrolu kvality medziproduktov alebo surovín.V ideálnom prípade sú vyrobené z hladkého polypropylénu, sú zhotovené z jedného kusa a nemajú žiaden oder materiálu. Aj pri používaní hrubých gumených rukavíc sa dá s nimi výborne manipulovať a majú žiarivé farby na vymedzenie príslušnej oblasti použitia.Aké detaily sú dôležité pri zametaní?Ak chcete pozametať a pozberať lístie alebo hrubú nečistotu v jednom pracovnom kroku, žiadajú sa lopaty s mimoriadne veľkou základnou plochou a vysokými bočnými okrajmi.Ako ľahké doplnenie k stieraciemu mopu a vysávaču postačujú aj kompaktné zametacie súpravy. Pri podnikovom používaní by ste sa však mali v každom prípade rozhodnúť pre mimoriadne trvanlivé a robustné modely, ktorých materiál je vhodný aj na kontakt s typickými priemyselnými čističmi.Ak vám smieme uľahčiť výber, oslovte nás, prosím.