037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Dĺžka
Dodávané farby
Druh dverí
Farba nástenných plechov
Materiál
Svetlá výška
Šírka
Vyhotovenie prvku
Vyhotovenie stropu
Vyhotovenie viacúčelových kabín / halových kancelárií
Výška
Výška dverí
Výška parapetu
Výška steny max.
 

Halové kancelárie

Môžete dosiahnuť viac! Viac miesta, viac pokoja, vyššiu produktivitu. Pomocou systémov deliacich stien a halových kancelárií vytvoríte oddelené oblasti vo výrobných priestoroch, či priemyselných halách. Pracovné procesy budete mať priamo na očiach a zároveň sa budete môcť koncentrovať na Váš hlavný odbor činnosti. A keby Vás hluk z prevádzky príliš rušil, jednoducho zatvoríte dvere.
Našli sme 24 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
od 2.334,-
bez DPH
od 1.945,-
EUROKRAFT - Priestorový systém
vonkajšia š x v 1150 x 2600 mm
s DPH
od 346,80
bez DPH
od 289,-
s DPH
od 3.180,-
bez DPH
od 2.650,-
s DPH
od 3.108,-
bez DPH
od 2.590,-
s DPH
od 2.274,-
bez DPH
od 1.895,-
Systém deliacich stien
plný stenový prvok
s DPH
178,80
bez DPH
149,-
Systém deliacich stien
presklený prvok, jednoduché zasklenie
s DPH
od 310,80
bez DPH
od 259,-
s DPH
1.674,-
bez DPH
1.395,-
Systém deliacich stien
presklený prvok, dvojité zasklenie
s DPH
od 430,80
bez DPH
od 359,-
EUROKRAFT - Priestorový systém
panel na strechu, obojstranný, čistá biela RAL 9010
s DPH
298,80
bez DPH
249,-
s DPH
81,48
bez DPH
67,90
s DPH
od 4.788,-
bez DPH
od 3.990,-
s DPH
od 6.120,-
bez DPH
od 5.100,-
s DPH
od 7.320,-
bez DPH
od 6.100,-
s DPH
od 4.740,-
bez DPH
od 3.950,-
s DPH
od 5.988,-
bez DPH
od 4.990,-
s DPH
od 7.200,-
bez DPH
od 6.000,-
Prístrešok pre nádoby na odpad
uzatvorený zo 4 strán, s dvierkami
s DPH
1.614,-
bez DPH
1.345,-
s DPH
1.290,-
bez DPH
1.075,-
s DPH
994,80
bez DPH
829,-
s DPH
113,88
bez DPH
94,90
s DPH
od 346,80
bez DPH
od 289,-
Systém deliacich stien, flexibilný, hrúbka steny 82 mm
prvok jednotlivých dverí, v x š 2093 x 936 mm
s DPH
od 1.314,-
bez DPH
od 1.095,-
Systém deliacich stien, flexibilný, hrúbka steny 82 mm
prvok dvojitých dverí, v x š 2093 x 1789 mm
s DPH
od 2.334,-
bez DPH
od 1.945,-
Našli sme 24 artikel/-e/-ov

Systémy deliacich stien a halové kancelárie: Využite pôdorys čo najlepšie!Veľké skladovacie a výrobné haly, ako aj rozsiahle kancelárske plochy sú síce perfektné pre moderné prevádzkové procesy – ale je v nich zas však pomerne hlučno, špinavo a hekticky. Naše halové kancelárie a systémy deliacich stien vytvoria pokojné kancelárske jednotky v rámci celého toho zmätku – a síce bez prestavovania či dlhodobého plánovania.Načo sa využívajú halové kancelárie alebo systémy deliacich stien?Aj keď sa otvorené pôdorysy v sklade, výrobe a administratíve dokonale prispôsobujú moderným pracovným požiadavkám, rýchlo vzniká kontraproduktívny hluk. Aj prach, špina alebo dokonca odletujúce iskry sú sotva spájateľné s pokojnou prácou pri počítači. Koncentráciu ruší aj neustále prechádzanie a pobehovanie, ako aj používanie dopravných prostriedkov.Priestorové systémy ako halové kancelárie a systémy deliacich stien realizujú koncept priestoru v priestore, ktorý je obzvlášť flexibilný a efektívny a odstraňuje všetky problémy veľkých pôdorysov.Viaceúčelové kabíny môžete zriadiť v rôznych vyhotoveniach prakticky všade, a tak napríklad zabezpečiť, aby sa kancelária majstra nachádzala síce uprostred všetkého toho diania, a napriek tomu poskytovala kľud. V protiklade k fixne naplánovaným priestorom pritom nemusíte vykonať žiadne prestavby, halové kancelárie zriadite v krátkom čase a bez základových prác. To znižuje nielen náklady, ale umožňuje aj v prípade potreby tieto kabíny rýchlo premiestniť alebo demontovať.Ako mám plánovať halové kancelárie alebo viacúčelové kabíny?Vysoká flexibilita našich viacúčelových kabín a halových kancelárií vám umožňuje dokonalú voľnosť čo sa týka výbavy alebo miesta použitia. Aby bolo možné vaše požiadavky čo najpresnejšie realizovať, mali by ste vopred zohľadniť nasledovné aspekty:  • Požadovaná základná plocha a počet podlaží v pomere k stavebným danostiam v prevádzke

  • Požadovaná protihluková ochrana podľa DIN EN ISO 717-1:2013-06 v pomere k priemerným hodnotám prostredia

  • Požadované prípoje pre vodu, prúd (normálny a/alebo silnoprúd)

  • Nevyhnutné vyrovnávacie práce pri nerovných podlahách atď.

  • Špeciálna výbava ako toalety, IT osvetlenie

  • Privátna sféra zabezpečená celostennými prvkami verzus výhľad do celého okolitého priestoru vďaka preskleniu


Všetky tieto úvahy môžete vykonať individuálne, alebo môžete plánovaním poveriť priamo nás. Ako to vyzerá v praxi, vidíte na príklade projektu spoločnosti Grosshaus. Pri predbežných úvahách je vám tiež k dispozícii naša plánovacia pomôcka pre systémy deliacich stien a halové kancelárie.Kde môžem použiť systémy deliacich stien?V moderných veľkopriestorových kanceláriách sú deliace steny najflexibilnejšou možnosťou na vytvorenie pokojnejších pracovných priestorov, bez dlhodobého viazania sa na jeden pôdorys. Vďaka doplnkom, ako sú fixovateľné nábytkové prvky na kolieskach, sa dá prestavba a nové zariadenie vykonať mimoriadne rýchlo a obratne.Systém deliacich stien s dverami ponúka ešte viac privátnej sféry a obzvlášť často sa využíva na konferenčné priestory alebo rokovacie kancelárie vo veľkopriestorových administratívnych miestnostiach. So štýlovými prvkami a voľbou medzi plnými a presklenými stenami pritom vytvoríte rovnako ako pri halovej kancelárii nové plochy zodpovedajúce svojim požiadavkám z hľadiska privátnej sféry, prípadne zachovania prehľadu.Naše deliace steny Connect zas rozdeľujú predovšetkým dielenské pracoviská vo výrobe alebo sklade. Ponúkajú nielen určitú ochranu pred hlukom a špinou, dajú sa súčasne využiť aj ako regálové plochy na drobné súčiastky alebo náradie. V našich pokynoch k plánovaniu deliacich stien Connect sa dozviete, ako môžete účelne navzájom skombinovať rôzne prvky.Radi vám predložíme individuálne ponuky alebo osobne vyjasníme vaše otázky týkajúce sa priestorových systémov Eurokraft alebo iných značiek. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov