Halové kancelárie

Môžete dosiahnuť viac! Viac miesta, viac pokoja, vyššiu produktivitu. Pomocou systémov deliacich stien a halových kancelárií vytvoríte oddelené oblasti vo výrobných priestoroch, či priemyselných halách. Pracovné procesy budete mať priamo na očiach a zároveň sa budete môcť koncentrovať na Váš hlavný odbor činnosti. A keby Vás hluk z prevádzky príliš rušil, jednoducho zatvoríte dvere.

V kategórii Halové kancelárie Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro.

Vaše filtre
Relevantné
Počet výrobkov: 18

Systémy deliacich stien a halové kancelárie: Využite pôdorys čo najlepšie!Veľké skladovacie a výrobné haly, ako aj rozsiahle kancelárske plochy sú síce perfektné pre moderné prevádzkové procesy – ale je v nich zas však pomerne hlučno, špinavo a hekticky. Naše halové kancelárie a systémy deliacich stien vytvoria pokojné kancelárske jednotky v rámci celého toho zmätku – a síce bez prestavovania či dlhodobého plánovania.Načo sa využívajú halové kancelárie alebo systémy deliacich stien?Aj keď sa otvorené pôdorysy v sklade, výrobe a administratíve dokonale prispôsobujú moderným pracovným požiadavkám, rýchlo vzniká kontraproduktívny hluk. Aj prach, špina alebo dokonca odletujúce iskry sú sotva spájateľné s pokojnou prácou pri počítači. Koncentráciu ruší aj neustále prechádzanie a pobehovanie, ako aj používanie dopravných prostriedkov.Priestorové systémy ako halové kancelárie a systémy deliacich stien realizujú koncept priestoru v priestore, ktorý je obzvlášť flexibilný a efektívny a odstraňuje všetky problémy veľkých pôdorysov.Viaceúčelové kabíny môžete zriadiť v rôznych vyhotoveniach prakticky všade, a tak napríklad zabezpečiť, aby sa kancelária majstra nachádzala síce uprostred všetkého toho diania, a napriek tomu poskytovala kľud. V protiklade k fixne naplánovaným priestorom pritom nemusíte vykonať žiadne prestavby, halové kancelárie zriadite v krátkom čase a bez základových prác. To znižuje nielen náklady, ale umožňuje aj v prípade potreby tieto kabíny rýchlo premiestniť alebo demontovať.Ako mám plánovať halové kancelárie alebo viacúčelové kabíny?Vysoká flexibilita našich viacúčelových kabín a halových kancelárií vám umožňuje dokonalú voľnosť čo sa týka výbavy alebo miesta použitia. Aby bolo možné vaše požiadavky čo najpresnejšie realizovať, mali by ste vopred zohľadniť nasledovné aspekty:  • Požadovaná základná plocha a počet podlaží v pomere k stavebným danostiam v prevádzke

  • Požadovaná protihluková ochrana podľa DIN EN ISO 717-1:2013-06 v pomere k priemerným hodnotám prostredia

  • Požadované prípoje pre vodu, prúd (normálny a/alebo silnoprúd)

  • Nevyhnutné vyrovnávacie práce pri nerovných podlahách atď.

  • Špeciálna výbava ako toalety, IT osvetlenie

  • Privátna sféra zabezpečená celostennými prvkami verzus výhľad do celého okolitého priestoru vďaka preskleniu


Všetky tieto úvahy môžete vykonať individuálne, alebo môžete plánovaním poveriť priamo nás. Ako to vyzerá v praxi, vidíte na príklade projektu spoločnosti Grosshaus. Pri predbežných úvahách je vám tiež k dispozícii naša plánovacia pomôcka pre systémy deliacich stien a halové kancelárie.Kde môžem použiť systémy deliacich stien?V moderných veľkopriestorových kanceláriách sú deliace steny najflexibilnejšou možnosťou na vytvorenie pokojnejších pracovných priestorov, bez dlhodobého viazania sa na jeden pôdorys. Vďaka doplnkom, ako sú fixovateľné nábytkové prvky na kolieskach, sa dá prestavba a nové zariadenie vykonať mimoriadne rýchlo a obratne.Systém deliacich stien s dverami ponúka ešte viac privátnej sféry a obzvlášť často sa využíva na konferenčné priestory alebo rokovacie kancelárie vo veľkopriestorových administratívnych miestnostiach. So štýlovými prvkami a voľbou medzi plnými a presklenými stenami pritom vytvoríte rovnako ako pri halovej kancelárii nové plochy zodpovedajúce svojim požiadavkám z hľadiska privátnej sféry, prípadne zachovania prehľadu.Naše deliace steny Connect zas rozdeľujú predovšetkým dielenské pracoviská vo výrobe alebo sklade. Ponúkajú nielen určitú ochranu pred hlukom a špinou, dajú sa súčasne využiť aj ako regálové plochy na drobné súčiastky alebo náradie. V našich pokynoch k plánovaniu deliacich stien Connect sa dozviete, ako môžete účelne navzájom skombinovať rôzne prvky.Radi vám predložíme individuálne ponuky alebo osobne vyjasníme vaše otázky týkajúce sa priestorových systémov Eurokraft alebo iných značiek. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať.