Minizdvíhače

Kompaktné, silné, šetrné ku chrbtu: minizdvíhače sú malí avšak silní pomocníci. Pomocou nich môžete rýchlo a efektívne zdvíhať, spúšťať a prepravovať tovar. Ponuka v internetovom obchode kaiserkraft je všestranná – od zdvíhacích rudiel s plošinou alebo tŕňom cez zdviháky na materiál s ručnou kľukou až po elektrické minizdvíhače. Objavte praktických pomocníkov pre svoju spoločnosť!

V kategórii Minizdvíhače Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 31

Minizdvíhače – zdvíhacie zariadenia šetrné ku chrbtuPrínosom pre zdravie chrbta sú: minizdvíhače. Uľahčujú zdvíhanie a spúšťanie ťažkých bremien bez preťaženia chrbtice. S niektorými modelmi môžete dokonca pohodlne premiestňovať tovar z bodu A do bodu B – na jednoduchšiu manipuláciu s tovarom. Mobilné minizdvíhače zo sortimentu kaiserkraft sú vybavené aj kolieskami. Vďaka tomu sa ľahko prepravujú na miesto použitia. Okrem toho zdviháky na materiál zefektívňujú pracovné procesy, čo zvyšuje motiváciu vašich zamestnancov.Všestranné použitie: minizdvíhače a zdvíhacie rudlySú pevné, obratné a pritom odolné proti preklopeniu: minizdvíhače sú vyrobené z robustnej ocele alebo hliníka. Či v priemysle alebo v komerčnej oblasti – prepravia náklad až do 400 kg. Technické vybavenie sa líši v závislosti od požiadaviek a požadovanej nosnosti. V našom sortimente nájdete vhodné modely od sklopných zdvíhacích rudiel s ovládaním pomocou kľuky až po elektrické minizdvíhače z ušľachtilej ocele pre potravinársky alebo farmaceutický priemysel.Ergonomické minizdvíhače sú stabilné, ľahko sa ovládajú a na manévrovanie nevyžadujú veľa miesta. Vďaka nízkemu ťažisku sú tieto zdviháky na materiál vhodné aj na prepravu ťažkých nákladov. Okrem toho majú mnohé modely znížený podvozok, čo umožňuje aj podjazd pod palety. Otočné kolieska nezanechávajúce stopy s brzdou dopĺňajú premyslenú konštrukciu zdvíhacích rudiel a spol. Sériovo dodávané odnímateľné plošiny a voliteľne montovateľné vidlice rozširujú spektrum zaťaženia.V našom online obchode na vás čaká rozmanitý sortiment zdvíhacích mechanizmov a zdvíhacích zariadení pre každú potrebu – od malých zdvíhacích mechanizmov až po elektrické minizdvíhače. Ak minizdvíhač nespĺňa vaše požiadavky, výšku zdvihu je možné individuálne zväčšiť. Jednoducho nás kontaktujte a my vám radi pomôžeme. Ak potrebujete poradiť, náš priateľský servisný tím je tu tiež pre vás.
Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Rudly na vrecia | Ručné zdvíhacie vozíky | Otočné žeriavy | Presné váhy | Paletové vozíky Toyota