Zberné vozíky na odpadky

Zhromažďovanie odpadov vo veľkoplošných kanceláriách alebo na rozsiahlych vonkajších plochách? Nemysliteľné bez našich zberných vozíkov na odpadky, plničiek na odpad a čistiacich vozíkov. Rýchlejšie, flexibilnejšie, ergonomickejšie, pohodlnejšie … praktické zberače odpadu Vám ponúkajú mnohé výhody pri zhromažďovaní a likvidácii odpadu a odpadkov. Presvedčte sa sami!

V kategórii Zberné vozíky na odpadky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: FLORA.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Cena s DPH
150
150
1560
1560
-
Relevantné
Počet výrobkov: 20

Zberné vozíky na odpadky do kancelárií a vonkajších priestorovMožno snívate o dobrej víle, ktorá by vám splnila každé želanie – napríklad, že by sa vám obratom ruky postarala o čistotu a poriadok na vašich vonkajších priestranstvách.U kaiserkraft síce dobrú vílu nenájdete, zato však nájdete moderné zberné vozíky na odpadky v rôznych vyhotoveniach. Tieto vozíky sú tak praktické, že upratujú a čistia takmer sami.
Odstraňujú odpad rýchlo a zároveň šetria chrbátTen, kto sa pri zbieraní odpadkov chce úplne vyčerpať, natiahne si rukavice a hodí vrece na plece. Každopádne však existujú príjemnejšie možnosti, ako zostať v pohybe. So zbernými vozíkmi na odpadky od kaiserkraft budú kancelárie a vonkajšie priestranstvá rýchlo čisté a zostane viac času na rodinu a voľný čas po ukončení práce. Takáto práca šetrí aj chrbát. O to sa postará nízka hmotnosť vozíka a kolesá a kolieska s ľahkým chodom.S jednými alebo viacerými uchytávacími kliešťami je ešte ľahšie uchovať si pri upratovaní správne držanie tela. Koniec-koncov neexistuje žiadny dôvod, aby ste sa dostávali do priameho kontaktu s odpadom.
Od pojazdnej nádoby na odpad po terénne vozidloV našom obchode dostanete zberné vozíky na odpadky pre začiatočníkov aj pre náročných, ako aj do každého terénu. Rozhodnite sa pre pojazdné nádoby na odpad s pridržiavacím krúžkom na vrecia na odpad, alebo pre čistiaci vozík s viacerými nádobami na separovanie odpadu priamo na mieste. Robustné pneumatiky vyrovnávajú nerovnosti terénu a sú ideálne na zbieranie odpadkov na voľných priestranstvách.Bezpečnostné kolesá, priehradky na umiestnenie náradia, držiaky pre uchopovače – so správnou výbavou splní zberný vozík na odpadky takmer každé želanie.