Klimatizačné zariadenia

Dokonale vyvážené. S klimatizačnými jednotkami od kaiserkraft je teplota na pracovisku správna v každom ročnom období.

Klimatizačné jednotky – vždy správna teplotaPríliš teplo, príliš chladno, príliš sucho? Postarajte sa o optimálnu pracovnú klímu v každej situácii. Naše klimatizačné jednotky sú všestranne použiteľné, či v interiéri alebo exteriéri, či v lete alebo v zime.
Načo potrebujete klimatizačné jednotky?Existuje niekoľko dobrých dôvodov, prečo investovať do klimatizačných jednotiek:  • Keď v kancelárii vládnu púštne teploty alebo na stavenisku mrzne dych, pracovná motivácia a výkonnosť rýchlo klesajú. To isté, samozrejme, platí aj pre vydýchaný vzduch na pracovisku. Zároveň sa zvyšuje riziko úrazov.

  • Extrémne teploty a zlý vzduch môžu byť zdraviu škodlivé.

  • Zákonodarca predpisuje na pracovisku klímu, ktorá vyhovuje zo zdravotného hľadiska. Najneskôr od 26 stupňov na pracovisku musíte prijať prvé opatrenia, napríklad nasadením klimatizačných jednotiek.Aké klimatizačné jednotky ponúkame?Klimatické ciele na pracovisku sa líšia v závislosti od toho, či vaši zamestnanci pracujú na stavenisku počas chladných jesenných dní alebo sedia v kancelárii vo vrcholiacom lete.


U nás preto máte možnosť vybrať si:  • Ohrievače: Naše elektrické, plynové alebo olejové ohrievače sa postarajú v studenom ročnom období o teplo v dielňach, na staveniskách alebo v iných mrazivých priestoroch.

  • Chladiace jednotky: Ak si chcete na dovolenke ušetriť tropické teploty, máme pre vás širokú ponuku chladiacich jednotiek. Naše klimatizačné zariadenia sú flexibilné. Vykurujú, chladia, vetrajú a odvlhčujú.

  • Čističky vzduchu a práčky vzduchu: Naše čističky vzduchu a práčky vzduchu pomáhajú proti suchému vzduchu.

  • Ventilátory: U nás dostanete ventilátory určené na strop, podlahu a písací stôl, s extra silným dúchadlom pre veľké miestnosti, alebo ventilátory malé a praktické.


Náš tip: Naše likvidátory hmyzu pomáhajú aj proti komárom, muchám a spol.!
Ako sa správne rozhodnúťPri výbere klimatizačných jednotiek zohľadnite individuálne podmienky na danom pracovisku. Aký veľký je areál, koľko zamestnancov v ňom pracuje, v akých podmienkach a čo chcete dosiahnuť? Je veľký rozdiel, či chcete klimatizovať malú kanceláriu alebo halu. Pozornosť venujte aj faktorom, ako je spotreba energie a hlučnosť.Napokon, existujú aj iné spôsoby, ako urobiť niečo pre to, aby sa zamestnanci cítili v práci dobre počas celého roka. Začína to ergonomickým dizajnom pracovísk a siaha od atraktívnych miestností na oddych až po ponuky na podporu zdravia.Neviete, kde začať? Kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme vytvoriť dobrú pracovnú atmosféru v každom ohľade.