Prepravné zariadenia a vozíky

Vždy je čo robiť! A vždy je potrebné niečo premiestniť z bodu A do bodu B. Ťažké bremená, nápoje, balíky, náradie, objednané výrobky a … a … a … Aby ťažké bremená neboli takými ťažkými, tu nájdete všetko, od šikovných kancelárskych vozíkov a transportných rudlí, cez elegantné servírovacie vozíky a vozíky na náradie, až po fúriky.

Cieľom je cieľ – dopravné zariadenia a vozíkyNapriek tomu, že filozofia „Cieľom je cesta'' má v určitých prípadoch svoje opodstatnenie, určite to neplatí pre prevádzku. Pretože ak musíte prepravovať akékoľvek veci z bodu A do bodu B, určite pritom nechcete obdivovať krásu Vašej skladovacej haly alebo chodby medzi kanceláriami.V našej sekcii produktov Transport ide oveľa viac o základnú podmienku logistiky: to správne v správnom čase na správnom mieste. A podľa možnosti bez námahy, svalovej horúčky a nebezpečenstva úrazu. V našej ponuke máme nielen vhodné dopravné zariadenia a vozíky, ale aj praktické príslušenstvo, akým je dodatočne inštalovateľný elektropohon.Plný náklad? Žiaden problém pre naše dopravné zariadenia a vozíky!Či už hľadáte montážny vozík EUROKRAFT do výroby – naša ponuka dostane Vašu firmu do pohybu.Apropo: prečo sa oplatí venovať dokonalú pozornosť téme kolies, to Vám vysvetlíme v nákupnom poradcovi „Kolesá a kolieska''. Koniec-koncov dôležité nie je len to, koľko záťaže je Váš montážny vozík schopný uniesť. Pre transport je dôležitý tiež ľahký chod vozíka, odolnosť proti oderu a maximálny brzdový výkon.A pretože aj v samotnej logistike ešte vždy je priestor na vylepšenia, ukážeme Vám napríklad na

dopravných vozíkoch EUROKRAFTpro

, že vysokú nosnosť možno dokonale spojiť s ekologickou výrobou šetrnou voči životnému prostrediu.Až do doby, pokým nebude možné využívať prepravu „beamovaním'', využite na logistiku dopravy vo Vašom podniku šikovné produkty z našej palety produktov. K dispozícii sú Vám vysokokvalitné dopravné a montážne vozíky, napríklad od výrobcu Kongamek a QUIPO.Mobilnejšie by to už nešlo? Ale pravdaže áno!My v kaiserkraft sme toho názoru, že kolieska všetko zjednodušujú. A dôkazom toho je naša ponuka flexibilných a mobilných zariadení pre priemysel, dielňu a kanceláriu.Načo zdĺhavo hľadať materiály a nástroje, keď môžete využiť servisné a vychystávacie vozíky? Načo hľadať pomôcky v sklade po jednotlivých regáloch, keď k Vám samotný regál môže prísť vo forme policového vozíka?Naše podvozky a dopravné plošinky dokazujú, že takmer niet dôvodu, aby ste sa zbytočne namáhali. A naše pojazdné kontajnery budú pre Vás v každom prípade dokonalou mobilnou pomôckou.Chcete veci uviesť do pohybu, potrebujete však trochu pomôcť pri štarte? Tak nám zavolajte!