037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Dĺžka
Nosnosť, dvojito zavesený
Nosnosť, jednoduchý prevlečený
Šírka
 

Zdvíhacie pásy

So zdvíhacími pásmi zdvíhate, upevňujete alebo presúvate obrobky a pracovné materiály. A to navyše bez vynakladania sily a so šetrením zdravia. Objavte teraz naše produkty z oblasti Zdvíhacia technika!
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
| | |
Zdvíhací pás
max. nosnosť 4000 kg, OJ 2 ks, zelená
s DPH
od 63,48
bez DPH
od 52,90
Zdvíhací pás
max. nosnosť 6000 kg, OJ 2 ks, žltá
s DPH
od 105,48
bez DPH
od 87,90
s DPH
214,80
bez DPH
179,-
Zdvíhací pás
max. nosnosť 2000 kg, OJ 2 ks, fialová
s DPH
od 35,88
bez DPH
od 29,90
s DPH
od 27,48
bez DPH
od 22,90
s DPH
107,88
bez DPH
89,90
s DPH
77,88
bez DPH
64,90
Pfeifer - Zdvíhací pás Polytex®
max. nosnosť 4000 kg, OJ 2 ks, zelená
s DPH
od 50,28
bez DPH
od 41,90
Našli sme 8 artikel/-e/-ov

Zdvíhacie pásy so slučkami a strmeňmiZdvíhacie pásy udržia spolu to, čo spolu patrí. V našom prípade síce len dočasne, ale mimoriadne pevne. Práve to je hlavná úloha, ak chcete vzduchom presúvať tonové bremená. Vysoká nosnosť je pritom len jednou z mnohých výhod našich zdvíhacích pásov.Akými vlastnosťami sa vyznačujú zdvíhacie pásy?Zdvíhacie pásy od KAISER+KRAFT sú ľahké a zdvíhajú ťažké bremená. V závislosti od vyhotovenia udržia vo vzduchu viac ako 10 000 kg bez toho, aby ste sa museli obávať pretrhnutia pásu. Súčasne chránia citlivé bremená svojím mäkkým materiálom a širokou dosadacou plochou.Mimochodom, materiál: Naše zdvíhacie pásy sú vyrobené z veľmi silnej a teplotne odolnej polyesterovej tkaniny vyhotovenej v súlade s nemeckou normou DIN EN 1492-1. Sú dostupné tak so zosilnenými koncovými slučkami, ako aj s oceľovými strmeňmi na ešte dlhšiu životnosť. Okrem toho dostanete zdvíhacie pásy u KAISER+KRAFT v rôznych dĺžkach. Pretože skracovanie je tabu, ak nechcete obmedziť funkčnosť pásu.Priamo, zaviazané, preložené – aké možnosti upevnenia sú pri zdvíhacích pásoch?Zdvíhací pás môžete použiť so závesným hákom a viazacím bodom. Ale to je len jedna možnosť z viacerých. Závisí od predmetu, ktorý chcete zdvihnúť: ak nemá žiaden viazací bod, preložíte okolo neho raz alebo dvakrát pás a upevníte ho oboma koncami na žeriave. Alebo pretiahnete jeden koniec pásu cez druhý a potom ho upevníte na žeriave. Či priamo, zaviazané alebo preložené, so zdvíhacím pásom zostanete flexibilní.Čo je potrebné rešpektovať z hľadiska nosnosti?Na nosnosť zdvíhacích pásov poukazuje v prvom rade ich farba:


  • Tmavozelená: 500 kg

  • Fialová: 1000 kg

  • Svetlozelená: 2000 kg

  • Žltá: 3000 kg

  • Sivá: 4000 kg

  • Červená: 5000 kg

  • Hnedá: 6000 kg

  • Oranžová: ≥ 10 000 kg


Presnejšie informácie získate z našich popisov produktov. Tam sa dozviete aj to, ako sa mení nosnosť pri veľkom uhle sklonu a extrémnych teplotách. Budete tak chránení pred nepríjemnými prekvapeniami. Tolerancia nahor je takisto: Ak dáte pás dvakrát, unesie dvakrát toľko.Ako dlho sa dajú používať zdvíhacie pásy?Kým sú v bezchybnom stave. Pri akomkoľvek druhu poškodenia alebo deformácii sa musia zdvíhacie pásy vymeniť. Aby ste nezmeškali tento dôležitý moment a neriskovali nehodu s ťažkými následkami, je povinná každoročná kontrola vykonávaná znalcom.Máte ešte nejaké otázky týkajúce sa vlastností a používania zdvíhacích pásov? Sme Vám ochotne osobne k dispozícii. Samozrejme aj vtedy, ak hľadáte viazacie prostriedky alebo vhodný žeriav.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov